Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este a párom szüleinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este a párom szüleinél töltöttem életemben először és egy szörnyű baleset történt hogy nézzek a szülei szemébe ezek után?

Figyelt kérdés

szóval az egész ott kezdődött hogy a párommal megittunk egy pohár sört aztán nem sokkal az apukája mutogatta nekem milyen boruk van abból megkóstoltam egy kicsit meg a házipálinkát is rám tukmálta (éhgyomorra hozzáteszem egy kiflit ettem reggel tejjel) és amikor leülütkn az asztalhoz már nagyon rosszul éreztem magam és a gyomrom is kavargott amikor véletlenül félig ráhánytam az asztalra nem volt eléd időm elfordulni a fele sültek mind olyanok lettek rámjött a sírás is feálltam beszaladtam a párom szobájába és véletlenül még oda is odahánytam egy kicsit aztán gyorsan eljöttem :S a párommal beszéltem azt mondja nem haragszanak de azok az arcok úristen elsűllyedek szégyenemben hogy nézzek ezek után a szemükbe tönkretettem a karácsonyt és még a kajájukat is

ti mit gondolnátok ha ti lennétek a szülők vagy pasi?


2014. dec. 25. 15:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem lepd meg őket valami sülttel vagy hasonlóval, mint amire ráhánytál. A lényeg, hogy te készítsd és akkor kérj bocsánatot és beszéljétek meg.

Előfordulhat ez, szerintem utólag már csak nevetni fogtok az egészen. Fel a fejjel! :D

2014. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lepd meg azokkal az ételekkel amikre ráhánytál és mielőtt átnyújtanád nekik hányd le megint! xD
2014. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem a kajának semmi baja nem lett lemosták a csap alatt és megették emiatt ne aggódj
2014. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
megnevettettél, köszönöm az élményt:D:D
2014. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez nagyon vicces xD

Ha én lennék a szülő vagy a pasi, akkor is szakadnék, de nem utálnálak meg ezért. Viszont tudnám, hogy mivel lehet téged zavarba hozni, ha úgy van.


19/L

2014. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat hát át fogok menni hozzájuk holnap és sütök valami finom sütét de nagyon kínosan érzem magam hát még ha majd a szemükbe is kell nézni

köszönöm a válaszokat remélem ők is így gondolják :)

2014. dec. 25. 16:20
 17/19 anonim ***** válasza:

Én biztos nem haragudnék.

Történnek ilyen balesetek, legalább emlékezetes lesz ez a karácsony.

2014. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
most volt az apádra ütök a tévében nem? onnan jött az ötlet :)
2014. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ha az én sógornőm lennél, akkor legalább tudnálak mivel piszkálni, imádnálak ezért, simán feláldoznék egy menüt egy ilyen poénért. :) Főleg, most úgyse voltam éhes. :)


Múltkor levert egy tálca sütit, hát én szakadtam akkor is, nem kell ezt olyan komolyan venni, legalább feldobtad a napjukat, embert meg nem hánytál le, szóval nincs baj. :)


Ha vki képébe hánytál volna, akkor lenne kínos ez, így csak poén sztem. :)

2014. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!