Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki hogy a kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy a kiszemeltjének van pasija?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nyáron fel akart szedni de végül nem lett köztünk semmi. Egyik barátnőm rányomult de neki van pasija nekem mondta h sose hagyná el a srácért, bár már nem hiszek neki tudom h igy van. A pasi totál belezùgott, és emellett nekem nagyon bejön, amiről ő is tud. De már bepróbálkoztam nála persze burkoltan mégis egyértelműen, de visszautasított. Jelenleg próbálom kerülni de igy meg azt hiheti h besértődtem nem tudom mi lenne a megfelelő viselkedés most a részemről, viszonz szivesen felnyitnám a szemét h rájöjjön h akit kinézett nem olyan rendes nő mint gondolja, de nem akarok féltékeny kavarógépnek se látszani. Elmondjam neki szerintetek h együttvan a nő a pasijával?
2014. dec. 25. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
vagyis egy ri.i a barátnőd
2014. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd, joga van tudni.
2014. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

ne mond el, mert úgy se hinné el neked

meg nem szép dolog xart keverni

2014. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd nyugodtan.
2014. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát el elhinné és amekkorát ez a nő kavart na annál nagyobb nem kell, ha ő nem lenne már rég együttlennék a sráccal, és már nem tartom barátnőmnek, nem is gondoltam róla h ekkora K. pedig több éve ismerem.
2014. dec. 25. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy másnál ez hogyan van, de nálam az első és legfontosabb dolog az őszinteség.

Ha van egy lány aki közeledik hozzám és kiderül, hogy van valakije az nagyon kiábrándító tud lenni.

Ha más mellett ilyet csinál akkor mellettem is megcsinálná, a bizalmi szint nagyon lent lenne már az elején.

Írtad, hogy kedveled és próbálkoztál is nála.

Írd vagy mond meg neki, hogy kedveled és nem akarsz neki rosszat, de annak a csajnak van valakije és nem épp a legjobb választás lenne.

Szerintem ez még nem igazán sz*r kavarás.

Őrülnék neki ha valaki felnyitná a szememet és megóvna egy nagyon nagy csalódástól.

Még a végén akár jó irányba is fordulhat a kettőtök kapcsolata, de ebbe sem szabad beleélni magadat.

Ne azt nézd, hogy mi lenne a következmény, hanem azt csináld ami szerinted a helyes.

2014. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!