Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek barátnőt 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt 17 évesen?

Figyelt kérdés

-nem volt még senkim

-nincsenek barátaim

-nincsen tapasztalatom a lányok terén

-nem járok bulizni


De mindenképp akarok egy barátnőt, családi nyomásra, meg társasági nyomásra is. De legfőképp magam miatt is, de nem baj ha a lány csak a szexre tart is ,csak legyen valaki velem. Nagyon rossz ,hogy így egyedül vagyok.


2014. dec. 25. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerezz egy jó kocsit, az már maga a puncimágnes:)
2014. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
itt sok lány van aki hasonló cipőben jár:)
2014. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogsz olyan lányt találni, akinek csak szexre kellesz. Ilyen max a filmekben van. Ha mégis találsz ilyet, az vagy kiéhezett dagadt lesz, vagy Quasimodo kishúga, vagy kiéhezett 35 év feletti.


Én se járok bulizni, nekem is néha jól jönne egy lány társasága, nem is vagyok csúnya, 22 éves létemre viszont még mindig ott tartok, hogy nincs barátnőm.


És sajnos az olyan lányok, akikre vágynék, és eltudnék képzelni velük egy kapcsolatot, sajnos ugyanolyan otthonülősek, mint én, és nagyjából rohadt kevés az esély arra, hogy beléjük botoljak.

Szóval várok, és reménykedek.

2014. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon csalódott vagyok, másnak sok mindenkinek van. Nekem meg ez se jött össze, olyan öngyilkos gondolataim vannak.
2014. dec. 25. 22:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy, ez természetes. Azt hiszed öreg vagy már mindenhez, de rájöhetnél, hogy még nagykorú se vagy...nem a párkapcsolatod fogja meghatározni a jövődet. Minél jobban akarod, annál jobban nem lesz.
2014. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak szar ,hogy ennyi mindenkinek sikerült, egy barátom sincs. Nincs olyan ember kinek elmondhatom mi bánt.
2014. dec. 25. 22:41
 7/14 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk

pedig rám azt szoktam mondani helyes vagyok meg jól nézek ki stb

17/F

2014. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

De azt értsd meg, hogy 17 éves vagy. Rengeteg időd van még mindenre, és semmiről nem vagy lekésve. Ha nem jársz el sehova, ott vannak a társkereső oldalak. Vagy facebookon nézz ki valakit a saját városodból, és ott kezdj el vele ismerkedni.


Sose lesz barátnőd, ha valamilyen szinten nem teszel érte. Sodorhat erre-arra a sors, de nem várhatsz a végtelenségig, hogy egyszer majd csak jön valaki. Bátornak kell lenni.

2014. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az előny ,hogy fegyvert tartok magamnál ,mert már semmi más nagyon nem ad önbizalmat? Akkor érzem magam jól.


Hiába tanulok, dolgozok, a normálisabb lányoknak nem kellek.

2014. dec. 25. 22:45
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Te most tényleg ennyire hülye vagy, vagy neked ezt tanították? Ne akarj már annál lentebb süllyedni, mint amilyen szinten most is vagy...


Fogd fel, amit írok, és ne a szarságaidat hajtogasd, mert azzal nem lesz jobb se neked, se másnak. Engem meg igazán nem érdekel.


Ha ennyire nem bírsz magadnak parancsolni, akkor keress fel egy pszichológust, mert ez már nem normális amit csinálsz. Nem az élet tesz tönkre téged, hanem te teszed tönkre saját magadat.


Annak örülj, hogy élsz, és még csak az életed 1/5-ét élted le...nem sopánkodni kell, meg sajnáltatni magad másoknak, mert ez nem fog senkit se érdekelni.

Vegyél erőt magadon, olvasd el, amit írtam, és fogd fel végre, mert többször nem fogom leírni...

17 évesen már világot akarsz váltani, holott csak bátorság kéne ahhoz, hogy barátnőd legyen. Minden rajtad múlik ezt értsd már meg...ha te nem teszel magadért semmit, akkor más se fog imádkozni azért, hogy: jaj szerencsétlen fiúkának legyen már egy barátnője, mert 17 éves és még nem volt senkije.


Lassan 23 vagyok...nekem se volt senkim, de nem fogom ilyen piti dolgok miatt eldobni az életemet, akármilyen szarnak is gondolom néha..olyan betegségen estem át az elmúlt pár hónapban, amit te már az 1. nap után nem bírtál volna ki, és még mindig élek...erre gondolj inkább, ne a szaros párkapcsolati problémáidra. Örülj annak, hogy egészséges vagy, és ne a saját szarodat hajtsd, hanem ha már vettem a fáradtságot és elpofáztam mit csinálj, akkor csináld azt...

2014. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!