Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek barátnőt 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt 17 évesen?

Figyelt kérdés

-nem volt még senkim

-nincsenek barátaim

-nincsen tapasztalatom a lányok terén

-nem járok bulizni


De mindenképp akarok egy barátnőt, családi nyomásra, meg társasági nyomásra is. De legfőképp magam miatt is, de nem baj ha a lány csak a szexre tart is ,csak legyen valaki velem. Nagyon rossz ,hogy így egyedül vagyok.


2014. dec. 25. 22:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De tudod, zavar az is is ,hogy apám nem foglalkozik velem, nincsenek barátaim stb..
2014. dec. 25. 22:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Velem se foglalkozik apám, nagyon rossz a viszonyunk, és nekem is 1 barátom van, aki semmit se ér, mert egy ideje már csak facen tudom vele tartani a kapcsolatot. Egyéb probléma?


Az, hogy nincs barátod, az is csak egy felesleges önsajnálkozás...hangsúlyozom: 17 éves vagy...gondolom mész még továbbtanulni is. Ha eddig nem sikerült barátokat szerezned, majd fogsz.

2014. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én is egyedül vagyok, egyetlen különbséggel: én lány létemre érzek így! Figyelj jobb nektek fiúknak! Az öltözőkben mindig kibeszélik azt akinek nincs pasija (engem, én vagyok így egyedül az osztályomban)! De azt mondom bulizni járj, ha nem is barátnőt, barátokat szerezhetsz akár lány barátokat is akikkel lehet idővel több is mint egy barátság! 17/L
2014. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem se volt egy párkapcsolatom se, de nem keseredek el. Nézz ki valakit és kebelezd be, ahogy leírták előttem nem fog bekopogni, aztán a nyakadba ugrani. Egészséges vagy (feltételezhetően), ha a külalakod nem tetszik változtass rajta, illetve szerezz egy kis önbizalmat, sportolj többet, ilyenek. Kijön a tavasz nem leszel ilyen depressziós, a tél is belejátszik. Én is otthonülős típus vagyok(voltam), egészen szilveszterig. Ekkor történt a nagy bumm, amikor megszerettem egy lányt, aki 4 évig az osztálytársam volt és én tudomást se vettem róla, mert csöndesebb és visszahúzódóbb. Úgy gondoltam, hogy a menő, szép csajok azok, akik "párkapcsolatra valók", illetve akkor még nem is nagyon foglalkoztatott, hogy legyen párom. Sajna már nagyon ritkán találkozok a lánnyal, edzésen és néha összefutok vele a buszmegállóban. Folyton keresem, küzdök érte, mert van miért. Egy kedves, aranyos, szép és gyengéd lányért, akiért odavagyok :) Nagyon nehéz, ezt így előre leszögezem az életstílusoddal. (feltéve ha normális lányt akarsz, aki nem sarki)A lány nem tudja, de miatta változtam meg, beláttam, hogy el kell dobni azt az életet amit éltem. Azóta odafigyelek az étrendemre, az öltözködésemre, a beszédstílusomra, edzek, illetve megkomolyodtam. Sokkal boldogabb vagyok így, hidd el, neked se ártana a változás, nem kell egyből elkeseredni :) Kitartás, semmi se lehetetlen.
2015. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!