Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett nekem a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett nekem a párom?

Figyelt kérdés

Tegnap délután kaptam egy üzenetet a páromtól, hogy talált rólam képeket az interneten, és hogy teljesen ki van akadva. El sem tudtam képzelni milyen képek lehetnek. De küldözgetett egy párat.

Az előző kapcsolatomban, az előző párommal volt egy nagy közös szenvedélyünk, az egyik közösségi oldalon csináltunk külön oldalt is ennek, rengetegen kedvelték, hasonló érdeklődési körű emberek természetesen. Rengeteg helyen jártunk akkoriban, rengeteg fénykép készült, amiket természetesen én is rajta voltam, mint fő húzóerő. Aztán szakítottunk, nagyjából le is kerültek a képek, de nyilván nem mind, van, amiken még szerepelek.

És az én jelenlegi párom végignézte a több ezer, több éves képet, és nekem ugrott, hogy milyen elterjedt (nála ez azt jelenti, hogy k**va) nő vagyok én, meg hogy soha nem fog velem nyilvánosan mutatkozni, rá ne mutogassanak ujjal, rajta ne röhögjenek, hogy a barátnőjéről még mindig szerepelnek képek az expárjánál....

Semmi extra képek, egyedül szerepelek rajtuk, azóta az exemnek is van új párja, nekem is..


De teljesen elbizonytalanodtam, jogosan akadt ki a párom, vagy nem?!


2014. dec. 27. 11:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én nem is tudtam róla, hogy maradtak képek, nem járok erre a közösségi oldalra, az exemmel sem tartjuk a kapcsolatot. Szerintem már ő is elfelejtette, hogy maradtak képek rólam.
2014. dec. 27. 11:43
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát, először is, hogy több ezer kép?

Minek annyi?

Amúgy meg az én és az egyik előző exemről is van a myvip-en fenn kép egy pár. Igazából nem sok, talán vagy 20. De nem tudom leszedni, mivel se a jelszavam nem tudom, se hogy melyik email címmel regisztráltam, így leszedni se tudom. Ilyen alapon akkor nekem is a következő panaszkodna? Mondjuk attól függ milyen típusúak a képeitek. Ha direkt szexi, vagy meztelenkedős, az más, akkor jogos, de csak ha a te feleden van még meg a dolog, ha a másiknál, akkor nem.

2014. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jól értem ezek olyan képek, amiket utazgatás közben készített az akkori párod, hogy kiálltál szép tájak, látnivalók elé és így lettél lefényképezve?
2014. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nőiesen viselkedik a párod, nunija van?
2014. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem, ha békésen szakítasz vkivel miért kéne az összes képet és régi emléket képet megsemmisíteni

nyilván ne ilyen legyen a profilképed, ne nézegesd és esetleg azokat a képeket szedd le, amiken együtt vagytok, de ennyi

és most az hogy az exed nem törölte le a képeket... mint ha erről te tehetnél

2014. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szóval állsz a látnivalók előtt, vagy meztelenül fetrengsz valahol?

Valami konkrétat mondj.

2014. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendezvényeken, programokon készült képek ezek, van, amibe belelógok én is, van, amelyik direkt úgy készült, hogy én is rajta legyek, de nem szexi, nem kihívó képek, csak ahhoz a hobbihoz kapcsolódóak.
2014. dec. 27. 11:50
 8/11 LazyJones ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én abszolút úgy érzem, nem tehetek erről, régen inaktiváltam magam, nem látogatom az egész közösségi oldalt, meg igazából nem látok kivetni valót ebben, mert nem nála szerepelek érzelmes, szerelmes képeken.

És nem tudtam neki megmagyarázni, szerinte én csak mentegetőzök, szerinte én tehetek róla, miért nem kértem meg, hogy törölje a képeket, mert ez milyen gáz, hogy neki ez megalázó, hogy biztos még érdekel az exem.... stb.

2014. dec. 27. 11:54
 10/11 A kérdező kommentje:
És azt sem értem, hogy ő minek nézegeti az én exem oldalát, meg a régi oldalunk képeit?!
2014. dec. 27. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!