Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Rám írt face-n és nagyon sokat beszélgettünk 2-3 héten keresztül, meg hívott, hogy menjünk együtt a vonathoz és út közben is egymással szemben ültünk. Úgy tűnt, hogy tetszek neki és, hogy tudja, hogy nekem is tetszik ő. Majd kaptam tőle egy üzenetet, hogy nagyon aranyos vagyok meg szép, de túl fiatal hozzá. Másnap meg elkezdett járni a velem egy idős évfolyamtársammal.
2014. dec. 27. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A másik csaj biztos szebb vagy csinosabb vagy csak épp könnyebb préda volt mint te.
2014. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű, nem kell nyomozónak lenned hogy leessen... A mondás szerint nem árt ha van két vas a tűzben, és összejött neki a csaj, téged meg le kellett rázni valahogy. Egy elég hülye kifogással.
2014. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!