Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek boldog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban élek, még is van egy kis bökkenő a párom exe részletek alul mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy is kezdjem a párommal 5hónapja vagyunk együtt, közel 3 éve ismerjük egymást egy baráti körbe keveredtünk, így ismerjük egymást.Nagyon jól megvagyunk , vannak néha kis viták de mindent megbeszélünk , és sok mindenbe egy a véleményünk is . De sajnos párom "volt barátnője" vagy inkább "kurópajtija" (elnézést a kifejezésért) aki tavaly ilyenkor volt kb 2 hónapot az életébe! Engem is ismer a hölgyemény személyesen is. Nyár óta , mióta együtt vagyunk látszott rajta hogy nagyon húzta a száját , a társaságba több fiúval is megjelent, folyton valakivel oda hozatja magát hogy velünk legyen!figyel minket ,egyik barátnője is ott szokott lenni , mert az ő párja is velünk szokott lenni, akivel persze megy a súgdolozás ,röhögcsélés..Ő nem köszön , én se látszik rajta hogy utál ,persze én viszonzóm !!Az instáján is fent a közös képük!-.- de nem tudom mit tegyek nagyon zavar a társasága csak okoskodik , játssza az eszét. Az elején úgy voltam vele hogy kimutatni hogy engem szeret , és sose lesz az övé. Párom csak nevet rajta mert undorodik tőle, és egy buta k*rvának tartja mert nagyon sok ember mondhatja hogy igen nekem is megvolt..De akkor is zavar , mert rossz hogy ő feltünően mindent megtesz azért hogy csak lássa a párom , meg hogy hozzászóljon! el nem küldhetem ,hiába mondanám meg neki a véleményem, már sok lány mondta el neki ! mert jól ismerem a személyt!!.. segítsetek mit tehetek, hogy kezeljem ezt?? Előre is köszönöm a válaszokat . Érdekelne a véleményetek ! Hogy ti hogy látjátok külső szemmel ezt!
2014. dec. 27. 22:16
 1/3 RRR ***** válasza:

a párodnak kell ezt kezelni és megoldani

neked nem szabad semmilyen körülmények közt felvenni a kesztyűt

levegőnk nézd

észre se vedd

ezt a lelki nyomoroncot

2014. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anna765 válasza:

szia!

fogd meg azt a retkes zsíros hajú igénytelen ribit és üsd el a.....:)))))

2014. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anna, azt hittem én irtam csak elfelejtettem!:D

A pasik a r..ket szeretik, pláne ha dagadtak, ugyhogy vigyááázzzz!!

2015. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!