Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még normális lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális lányok, csajok a fiatalok között?

Figyelt kérdés

Egyre elkeserítőbb látni, hogy a sok normális fiút egyszerűen elküldik melegebb éghajlatra a csajok, mert a sok idióta kell nekik, akik arra jók, hogy meghágják a csajt, meg megcsalják.. meg ahhoz értenek, hogy hatméteresre lőjék be a hajukat, és a legkáromkodósabb rapszöveget kívülről fújják, de egy lányt tisztelni sem tudnak, csak játékszernek használják. A sok lány viszont az ilyen fiúkat keresik, őket választják a normális helyett, akik megbecsülnék, tisztelnék őket, mindig felvidítanák a lányt, ha az épp rosszul érzi magát.. és kérdem: ennyire tönkrement ez a világ? Léteznek még normális lányok ezen a bolygón, a 16-19 éves korosztályban? Vagy csak az alacsonyabb erkölcsű lányok elnyomják a normálisabb kortársaikat? :-/ (na ez is egy hosszú történet).

Nekem speciel normális lánnyal sosem volt kapcsolatom, eggyel volt mindössze, de az is k... volt, arra voltam jó neki, hogy ugráljak körülötte, végül megunt.. de az összes normális lány azért utasított vissza, mert már egy szvegyoló leígérte nekik a csillagokat, aztán maximum egy elvett szüzességgel és egy otthagyott gyerekkel távoznak. Mire azonban erre rájönnek a lányok, vagy elegük lesz a fiúkból, vagy még egyszer egy szvegyolót választanak. Miért?

Elnézést a kifakadás miatt, de már elegem volt az egészből, mindig mindenhol csak ez van állandóan.

18/F


2014. dec. 28. 00:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ki fogja most ezt elolvasni?
2014. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ki kell használni mindet.mindegyik hazug és csak ki használnak mindenkit.nincs egy normális csaj sem lassan.velük is ezt kell tenni.ki használni mindet és el dobni ahogy ők csinálják.ennyi a lényeg...
2014. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Léteznek normális lányok, csak nem ott, ahol a normális fiúk. Mintha kerülnék egymást, de komolyan. "Vagy csak az alacsonyabb erkölcsű lányok elnyomják a normálisabb kortársaikat?" Ez valamilyen mértékben igaz, ugyanis a "nem normális" lányok feltűnőbbnek, mint a többiek, ezért lehet az, hogy nem veszel észre az utca végében egy rendes lányt, miközben elhalad melletted 3-4 rib* c. :)
2014. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rám pont, hogy nem igaz, amit a mai fiatalságról írnak, olyan kár, hogy még sem nevezhetem magam normálisnak a fura ízlésem miatt... :/ :D Már-már az elmebetegség határát súrolom, de még mindig jobb, mintha olyan lennék, mint azok a "lányok" ( lehet azokat egyáltalán annak nevezni?) Szóval, ja... vannak olyan lányok, akik nem pont olyanok, mint a mai tömeggyártott plázacicák, csak nem biztos, hogy épp elméjűek... de hát ebben a világban már ne is csodálkozzon senki ezen. :D
2014. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez nem a mai kor szüleménye régen is így volt, bizton állítom, talán egy bizonyos korig bezárólag ez a viselkedésforma jellemző a fiatalokra lányokra, fiúkra egyaránt, viszont leginkább azt vettem észre hogy sokan nem nőtték még ki ezt és ellentétben a "régi" időkkel huszonévesen is így élnek, a lányok meg ugye csak válogatnak fiúkból tök mindegy milyenek belsőre nem érdekük olyannak lenni ami az általad leírtakban szerepel, bár hosszabb távon ők isszák meg a levét, de ezt lehetne fejtegetni bővebben, azt hiszem ennyi elég
2014. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
léteznek csak lehet h te észre sem veszed őket, mint ahogy ők sem téged
2014. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Vannak normalis lanyok, nem is egy ilyen ismerosom van. Meg nem haltak ki, hidd csak el. :)

Mondjuk nezz szet a konyvtarban vagy muzeumokban (akik ilyen helyekre jarnak altalaban normalisak), de elmeletileg barhol lehet talalni, csak nehez oket kiszurni.

16L

2014. dec. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#2: Írni könnyű, de ahhoz kell lelki erő, vagy lelki beállítottság is egy normális, embertisztelő személynek, hogy egy embertársát csak tárgynak használja fel

#3: Sok normális lányt látni azért a r***ncok között is.. csak rossz az ízlésük sokuknak :-/

#4: "elmebetegnek" lenni viszont még mindig jobb, mint tömeggyártmánynak lenni... legalább egyéniség az ember :D

másrészt nagy boldogság, ha hasonló észjárású embert talál magának, harmadrészt mindig fel tudja magát dobni nem káros dolgokkal :)

#5: hát azért ez tényleg egy hosszú téma, de igazad van.. húszévesek között is sok a gyerek még :/

2014. dec. 28. 01:03
 9/14 A kérdező kommentje:

#7: én észrevettem őket, ők is engem, és mégis a bunkót választják, pedig sokan mondták, hogy velem nincs semmi gond..

#8: sokat járok könyvtárba, innen még néhány normális lányt ismerek.. csak elkeserít, hogy pl. sulinkban ők vannak kb. 6-an, és vagy 350 lány jár ide, pedig elitgimibe járok.. akkor mi lehet egy erkölcsileg, vagy oktatásilag "lepukkant" suliban?

2014. dec. 28. 01:06
 10/14 Kikyo1997 válasza:
vanak normális lányok pl én :-)
2014. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!