Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még normális lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális lányok, csajok a fiatalok között?

Figyelt kérdés

Egyre elkeserítőbb látni, hogy a sok normális fiút egyszerűen elküldik melegebb éghajlatra a csajok, mert a sok idióta kell nekik, akik arra jók, hogy meghágják a csajt, meg megcsalják.. meg ahhoz értenek, hogy hatméteresre lőjék be a hajukat, és a legkáromkodósabb rapszöveget kívülről fújják, de egy lányt tisztelni sem tudnak, csak játékszernek használják. A sok lány viszont az ilyen fiúkat keresik, őket választják a normális helyett, akik megbecsülnék, tisztelnék őket, mindig felvidítanák a lányt, ha az épp rosszul érzi magát.. és kérdem: ennyire tönkrement ez a világ? Léteznek még normális lányok ezen a bolygón, a 16-19 éves korosztályban? Vagy csak az alacsonyabb erkölcsű lányok elnyomják a normálisabb kortársaikat? :-/ (na ez is egy hosszú történet).

Nekem speciel normális lánnyal sosem volt kapcsolatom, eggyel volt mindössze, de az is k... volt, arra voltam jó neki, hogy ugráljak körülötte, végül megunt.. de az összes normális lány azért utasított vissza, mert már egy szvegyoló leígérte nekik a csillagokat, aztán maximum egy elvett szüzességgel és egy otthagyott gyerekkel távoznak. Mire azonban erre rájönnek a lányok, vagy elegük lesz a fiúkból, vagy még egyszer egy szvegyolót választanak. Miért?

Elnézést a kifakadás miatt, de már elegem volt az egészből, mindig mindenhol csak ez van állandóan.

18/F


2014. dec. 28. 00:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kikyo, miből gondolod, hogy az vagy?
2014. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Egy volt osztalytarsam ilyen iskolaba kerult, tole hallom, milyen lanyok vannak ott. Elborzadok. En viszonlyag eros gimnaziumba jarok, de azert nalunk se valami rozsas a helyzet. (viszont joval turhetobb!)

Mindenhol vannak ilyen tipikus (...) lanyok. Sajnos ilyen a vilag. Ha belegondolsz, hogy most mi van... kesobb mi lesz?

2014. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy elit iskolában ugyanannyi a r*banc, mit egy "lepukkantban". Sajnos. Az mondjuk kérdéses, hogy mit értesz lepukkant alatt.

Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, mint te, csak én meg nem találok olyan normális fiút aki képes férfiként viselkedni, tudom tisztelni, meg tud nevettetni, és tudok vele érdemi beszélgetést folytatni.

Jó tanácsként tudom ajánlani neked, hogy ne ugráld körbe a lányokat, mindegyik megunja, ha mindig kéznél vagy. Ilyenkor szokott jönni a duma, hogy úgy érzem megfojtasz, blablabla.

Nehéz találni valamirevaló párt magadnak, de ha majd sikerül, az mindent kárpótolni fog. :) 18/L

2014. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13: "Lepukkant" alatt arra gondolok, hogy a tanárok tesznek a diákok tanulmányi haladására, csak annyit csinálnak, hogy megíratják a dolgozatot, azt ennyi; a közfegyelem egyenlő a nullával, az iskola épülete omladozik, és minden tanévben van fegyelmi tárgyalás, vagy rendőrségi ügy; a lányok többsége (tisztelet a kivételnek, őket becsülöm is) öltözködésben azon versenyeznek, ki tud a hőmérséklethez képest a legkevesebbet takaró ruhákban elmenni suliba, és ezt az iskola "nagyfiúi" előtt próbálják a lehető legvisszafogottabban kihangsúlyozni.. valami ilyesmit :/

Amúgy én nem tudom, mennyire vagyok értelmes, meg normális, szülők meg felnőttek mondták már, de korombeli nem, én pedig nem akarok magamról ítélkezni, mert az nem az én feladatom, majd mások eldöntik, milyen vagyok :) De ha gondolod, írhatsz, és ha úgy látod, megpróbálhatunk beszélgetni, én is hiányolok normális beszélgetőpartnereket.. :) :/ sok fiatal csak a szex, a sok káromkodós rap, meg a rosszabbnál rosszabb diszkó körül pörög :/

2014. dec. 28. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!