Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon meg csal vagy hutlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meg csal vagy hutlen hozzam a baratnom?

Figyelt kérdés
Pusztan csak gyanu de az van hogy mostanaban micsit fura a baratnom 3 hetel ezelott (lehet viccesen hangzik mjad de vard ki a veget) megv ugy irt nekem fb-n ahogy szokas ilyenkor becezgetett szuvezett irult pirult de mostanaban mar csak lok egy szivet ha irom neki hogy szeretem vagy ha cuki dolgot mondok neki ez volt az elso jel de ennek meg nem tulajdonitottam akkor jelentoseget hisszen nem fbn kell gymast szeretni de azert mar szemetszurt na akkor most jon a csattano egy magyon jo ismerosommel joba lett beszeonek fbn meg ilyenek es most tapasztalom hogy pl egy eset a baratnom mondta hogy be akar menni az egyik kozeli varosba az egyik nagyobb boltba es mondtam neki hogy megyek en is mert mar reg talalkoztunk (egy egy szunet alatt tortent) es akkor mondta hogy nem kell mert csak megy meg jon de en eroskodtem es a vegen azt irta durcasan hogy akkor o se megy hat elfogadtam de kesobb elkezdtem dumalni ahaverommal akivel joba van a baratnomes hop kiderult hogymenni akart o is abba a varosba de hirtelen nem megy mert dolga akadt szegenynek :D hat ez mar nagyon fura szamomra mert ilyen mar volt ketto is ilyen eset es nemreg volt egy olyan.beszelgetesem a baratnommek ahol elkezdtem szeoen lassan felhozni egy lelkiismereti temat hogx az egyik ismerosom csalja a baratjat es hogy a lelkiismerete felemeszti lassan mert nem valja be hane eltitkolja pedig jobb lenne ha elmondana mert akkor annyira nem fajna a palijanak a reakcio kicsit felos arc izadt nagyokat nyelt a tema hallatar es csak nyogdecselt nem nagyon tudott hozza szolni na ebbol en azt szurom le hogy csal engem na de mas mit szur le ?
2014. dec. 28. 01:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Retinarákot kaptam másfél sor után. Vagy leírod magyarul vagy senki sem fog válaszolni. AMÚGY KAJAK CSAK AZ EZREDIK SOR VÉGÉN VAN EGY KIB...SZARINTOTT ÍRÁSJEL? :DDD
2014. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11: Hát akkor mi a baj, hozzád szokott 1 hónappal ezelőtthöz képest.:)
2014. dec. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is csak az első negyedét bírtam elolvasni, arra válaszoltam ezt.:)
2014. dec. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is... Kérek egy tapsot meg valami jó erős csutorát, mert nagy nehezen végig gurigáztam ezt a rakás sz,rt, amit te írásnak nevezel.


Akik félnek a retinaráktól, retardáció eshetőségétől, satöbbitől, összefoglalom.


A srácnak van egy barátnője. A barátnője egyre kevésbé érdeklődik a srác iránt és mostanában felvette a kapcsolatot a csajszi a srác haverjával. Eddig stimm? Oké. (Gyengébbek kedvéért, 3 személyről szól a mese)

Facebookon a sráccal nem nagyon viszonozza a beszélgetést a csajszi, isten tudja miért. Viszont a csajszi szeret shoppingolni, és tudatta a sráccal, hogy most ő ezt fogja tenni, a srác vele akart menni, de a csajszi behisztizett, nem akarta, majd inkább úgy döntött hogy akkor bedurcázik és nem megy sehova. A srác felvette a kapcsolatot a másik kölyökkel akire gyanakszik, hogy azzal csalja az asszony, és mint kiderült ő is pont akkor pont arra a környékre akart volna menni csak közbejött valami aztán most mégse. A srácunk ekkor gyanakodni kezdett, és valami lelkiismeretes izé kitalált történetet adott elő a csajszinak, miszerint egy ismerőse csalja a barátját, és erről elmondta a véleményét hogy mit kéne tennie annak az állítólagos kitalált ismerősének. A csajszi meg konkrétan izzadt és nem tudott hozzászólni. Ebből a srácunk azt szűrte le, hogy a csajszi félrekefél... A kérdés pedig voltaképpen szerintem az akar lenni, hogy ez mennyire lehet valószínű?


Mert szerintem k,rvára semmi értelme nincs annak amit leírtam, annak meg pláne amit a srácunk leírt.... Egy szóval totál felesleges volt elolvasnotok mind a kettőt.

2014. dec. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Mert szerintem k,rvára semmi értelme nincs annak amit leírtam, annak meg pláne amit a srácunk leírt.... Egy szóval totál felesleges volt elolvasnotok mind a kettőt."


Ezt a fordításod elejére kellett volna írnod, nem a végére :D Azért pacsi. A fordítás közben elszenvedett sérüléseidért Bíbor Szívet fogsz kapni.

2014. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Költőnő? ***** válasza:
Google translate level up xd
2014. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!