Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem van így újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van így újra kezdeni?

Figyelt kérdés
Nemrég elváltam, nagyon zűrös körülmények között. Egy gyermekem van, 30 vagyok. Kommunikatív, szép és csinos, sosem volt gondom a férfiakkal. 9 év után itt vagyok most, pár nélkül. A válás óta volt egy férfi, aki nagyon szeretett, de egyszerűen nem voltam képes belevágni egy újabb komoly kapcsolatba. Mivel nincs,aki vigyázzon a gyerekre, így nem tudok eljárni sehova, csak a munka ) ahol szinte csak nők dolgoznak) és itthon. Szerintetek idővel képes leszek újra normálisan állni a férfiakhoz és megbecsülni, ha szeretnek és képes leszek szeretni? Egyáltalán van esély arra, hogy találjak valakit, ha nem mozdulok ki?

2014. dec. 28. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. És lehet hogy csak idővel de biztos képes leszel rá. A szerelmi csalódás nem a kedvencek közé tartozik, de akarod a továbblépést. Úgyhogy menni is fog. Lehet a kisboltban, az új szomszédnál.. De neked is jár a boldogság.
2014. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Ne viccelj. Közhely is, de itt igaz is: Idő. A kérdésedre a válasz pedig úgy fog jönni ahogy nem is várnád. Amúgy miért nem próbálkoztál vele? Sokszor a legváratlanabb döntéseink alapozzák meg az életünk meghatározó szakaszait
2014. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Kedves 2. válaszadó! Úgy érted miért nem próbálkoztam azzal a pasival, aki a férjem után jött? Voltunk együtt valamennyit, de ő nagyon siettette volna a dolgokat, hamar összeköltözni, stb. és egyszerűen nem éreztem úgy, hogy el tudom viselni azt, hogy megint mellettem legyen egy férfi állandóan. Ideig-óráig még úgy is éreztem, hogy talán beleszerettem, de mikor nem volt egy szabad estém, hogy önmagammal legyek és a költözést felvetette rájöttem, hogy nincs szükségem rá. Nem tudom örökké így maradok-e vagy csak túl korán érkezett az életembe....
2014. dec. 28. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl korán. Ehhez is idő kell, hogy nyitott legyél az új dolgokra, új kapcsolatokra. Sok ember olyan, hogy azonnal akar eredményeket (ez igaz akár rád is, de rá is), azonnal akar gazdag lenni, azonnal akar párkapcsolatot..stb. Pedig az ezekhez vezető út időbe kerül. Friss "szakítás" után egyszerűen nem képes szinte egyik fél sem kapcsolatba bele menni. Egyrészt akarva-akaratlanul a másikat keresi a következő delikvensekben, másrészt zavaros ilyenkor még az ember feje. Rengeteg érzelemnek, amit az ex felé mutatott egyenlőre még nem talál célt. Ezért magunk felé fordulunk amiből kiszakítani nem lehet senkit ameddig be nem gyógyult az előző kapcsolat sebe. Én nem is kezdek olyan emberrel kapcsolatot akit nemrég hagytak még el, nálam ez kizáró ok mert tudom, hogy nem engem fog keresni bennem, hanem az előző partnerét. Ahhoz mér mindent akivel pedig általában nehéz versenyeznem. Szóval nyugalom, nincs semmi baj azzal amit gondolsz, idő ezt is megoldja.. (de tényleg) (előző voltam)
2014. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!