Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lesz egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz egy olyan alacsony lánynak valaha pasija, mint én? 16/L

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, és azt mondta már nem fogok nőni. Engem meg mindenki piszkál, hogy milyen pici vagyok..(151 cm) :'(

2014. dec. 28. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt még azért hozzá tenném, hogy igen, pici vagy. És? Mit tehetsz te arról? Olyan miatt aggódj, amiről tehetsz. Ezt sok pasi is észre veszi, hogy ez nem hiba, csak adottság, és azért kell sokaknak alacsony csaj is.
2014. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
147cm alatt lehet orvosilag az embereket törpének nevezni, de még az is határeset. És egy csomóan szeretjük az alacsony lányokat, köztük én is, nem lesz ezzel gond.
2014. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Véletlenül nem Melindának hívnak? :)
2014. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem. :)
2015. jan. 1. 22:56
 15/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem mostani, de azert leirom.

Nem tudom milyen orvosnal voltal, de marha hulye ! 21Eves korodik nohetsz! Ez termeszetesen nem azt jelenti hogy tuti fogsz, de lehetseges. Ugy hogy ilyet kijelenteni az orvos reszerol nevetseges.

Elo pelda: 156cm voltam 3 evig, mar mindenki azt gobdolta h ilyen maradok, erre egy ev alatt nottem meg 1 cm-ert, most vagyok 18.

A masik meg a piszkalodas. Ne foglalkozz vele, aki szeret/ kedvel az ugy erzi ezt ahogy vagy. Az meg mas, hogx ha csalad vagy baratno viccelodik vele, necess te is rajta egy jot. A parom 190+ tehqt eleg nagy a kulonbseg, durvan 35cm. Jokat stoktunk rajta nevetni, nem sertodok meg azon ha oda szol hogy torpe, vagy valami, elvegre tudom hogy igy szeret es csak viccelodik.

Aki pedig komolyan cikiz, az az egyik fuleden ve, a maskon pedig ki! Ne fpglaljozz veluk, nem meltoak ra. :)

Remelem akarmelyik alaxsony lanynak segitek, en is kozuletek valo vagyok. :)

2015. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!