Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg téma! 2 éve szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg téma! 2 éve szerelmes vagyok egy hetero (? ) srácba, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd végig és ha tudsz, segits! Lehetőleg melegek!


17 éves meleg srác vagyok, 2 éve szerelmes vagyok egy iszonyat helyes srácba, aki most 16 éves. A helyzet az, hogy mi csak látásból ismerjuk egymást, de vannak közös haverjaink, szoktunk ugyanabban a társaságban lógni, de nem beszélünk. Sokat szivatják azzal a gyereket, hogy meleg, és kicsit feminin is, és barátnője sem volt nagyon úgy tudom, csak kavart eddig 1-2 lánnyal. De nem valószinu, hogy meleg, akkor már tudnom kéne valamit közös barátok által, ezért elhatároztam, hogy elfelejtem. De ez nem olyan egyszeru, minden fiuban őt keresem, az összes társkeresőt átkutattam, hátha fent van, sőt még ha itt látok egy 16 éves meleg srácos kiirást, felcsillan a szemem, hátha ő az. De nem. Kérlek, segitsetek, hogy tudnám őt elfelejteni? Akik voltak hasonló helyzetben, hogy cselekedtetek?



2014. dec. 28. 12:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#6-os neked is hatalmas köszönet a tanácsaidért! :) Természetesen mindenkinek mentek a zöld kezek! :)
2014. dec. 28. 19:42
 12/17 anonim ***** válasza:
#6os vok.. Az a vicc h az a sracc akivel en vok hasonlo helyzetben nalam meg mindig nem tiszta..szoval o is lehet akar "az" is. De nem altatom tovabb magam. Vannak olyanok akik meg maguknak sem ismerik be h melegek. Sajnos az ilyen helyzetekben nem lehet semmit tenni. Ugy vagyok vele h ha akar majd keres ha pedig nem akkor nem. Nalunk ez a haversag tema nem mukodott mert en nem tudtam ugy tekinteni ra.. Es o is furcsan viselkedett meg a mai napig is.. De az elet megy tovabb es ha szeretunk igazan vkit el tudjuk engedni! Fel a fejjel!
2014. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az én esetemben a legjobb barátomról volt szó. Először rákérdeztem biszex-e, aztán én mondtam el később, hogy meleg vagyok. De persze ezt a jó kapcsolat és a bizalom miatt mertem megtenni. És nem lett belőle semmi. :)

Szerintem érdemes rákérdezni, v.hogy. Pl. miután szóba kerül viccből a meleg téma, maradj kettesben vele és kérdezz rá. Az ember kíváncsi, szerintem nem lenne feltűnnő...

2014. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát! :)


#13-as: Én melegként tuti nem merném kimondani, hogy meleg vagyok ha rákérdeznek. Ez nem így megy.


Arra gondoltam, hogy miután összehaverkodtunk, részegen lesmárolom valahogy. :D

2014. dec. 29. 15:51
 15/17 A kérdező kommentje:
#12-es: Az a baj, hogy én sem tudnék rá csak haverként tekinteni, ezért nem is beszélünk vagy ha tudom hogy ő is megy a többiekkel én más srácokkal megyek inni :/ Ha ő ott van, csak rá tudok figyelni, nem bírom levenni róla a szemeim :D és mikor egy este leoltják 20x azzal hogy meleg, akkor meg teljesen ki vagyok hogy mi van ha tényleg az! :( Neked is kitartást! :)
2014. dec. 29. 15:57
 16/17 anonim válasza:

kérdező xdd részegen lesmárolod? :DDDD ha esetleg megtennéd mindenképp írj ide folytatást :P

Én is voltam hasonló helyzetben kétszer is... Egyszer suliban szenvedtem 2 évig egy osztálytársam miatt. Elképesztően bejött nekem, folyton szemezgettünk is, reméltem benne a bi hajlamot, láttam rá jeleket. Azon voltam, hogy érettségi után bevalljam neki az érzéseimet, úgysem látom többet, de végül nem mertem megtenni. Rá kb. fél évre lett barátnője, szóval jobban jártam, hogy csendben maradtam. Igaz, nehéz is volt kiheverni. Azóta ott dolgozik, ahol én, de már semmit sem érzek iránta szerencsére.

A második ilyen a munkahelyemen történt. Még áprilisban egy új munkatárs került mellém, az elején elbeszélgettünk, de egyre jobban megtetszett, ráadásul folyton mellette kellett dolgoznom, ami nem nagyon segített a kerülgetésben. Ez csak pár hónapig ment, utána elraktak mellőle, szóval nem is látom már olyan gyakran és már ki is hevertem nagyjából. Arról nem is beszélve, hogy kajánál előttem ült, meg ül azóta is, és az elején jóformán enni nem tudtam miatta, annyira zavarban voltam. :D Ja, meg kiderült róla, hogy homofób, nagyon homofób, meg rasszista is, és agresszív is... szóval ja, nehéz eset.

De te azért mindenképp próbáld meg :) sok sikert :P

2014. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16: Köszönöm, hogy írtál! :)


Utólag buék neked és mindenkinek is aki írt! :)


Azóta sem változott a helyzet sokat kettőnk közt. Több embertől kaptam privátban üzeneteket saját hasonló élményükről, és egyik sem ért jó véget. Szóval két év után elfelejtem az én "szőke hercegemet" haha :D Próbálok más fiúkkal ismerkedni.

2015. jan. 10. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!