Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van. De miért pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van. De miért pont velem van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

akárhova megyek mindig látok párokat..engem nem az zavar h ők együtt vannak hanem h nekem nincs kivel lennem..soha nem volt mág pasim..az osztályból én vagyok az egyedüli aki még nem csókolott..persze ezt nem mondtam el,így kénytelen voltam hazudni,de mindegy.barátnőm sincs.1-2 osztálytársammal elvagyok,de jóideje nincs barátnőm.senkim.és lécci ne írjatok olyanokat h ez miattam van,mert ez nem igaz.ez a szarkavarás miattt van.van egy osztálytársam aki már a 9.éve osztálytásam,általánosba is kavarta a szart itt is.de mégis én vagyok egyedül,vagyik nem egyedül,de nekem nincsenek bnőim.és nem tudok visszvágni,mert én járok pórul.a szarkeverőnek vannak barátai deaki nem csinált semmit,nem akire rá lehetett fogni,vagyis én,na nekem nincs senkin..amúgy nem vagyok dagadt meg ilyenek szóval ezért nem csesztetnek.általánosba is ez volt.akkor se voltam az azért basztattak mert ronda vagyok.de h miért azt már nem tudták kitalálni. -.-


hülyeségektől kíméljetek meg.:)



#dtzkd
2014. dec. 28. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ಥ_ಥ
2014. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor örülök, hogy már kinőttem ebből a tinikorból. Gondolom a szemükben ultragáznak tűnhetek, hogy csak 20 évesen csókolóztam először.
2014. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért. Ha már most eltudnak nyomni a gyerekek mi lesz később? Tönkre fogsz menni,ha nem szerzel magadnak tekintélyt. Nemhiába van az,hogy sokan magukkal foglalkoznak és milyen jól teszik. Rossz a környezeted? Hát törj ki belőle! Mutasd meg,hogy jobb ember vagy,mint az "ellenségeid". Ismered azt,hogy az ellenségem,ellenségei a barátaim? Teljesen jó és így kell hozzáállni a legtöbb dologhoz. Dumál rólad a kiscsaj? Hát oszd ki a fenébe mindenki előtt.Párszor megteszed mindjárt csendbe marad.Egyértelmű,hogy kavarja a kakit mert hagyod magad ...
2014. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia.állj ki magadért probálj szerezni barátokat .(ha van 1-2 barátod utána könnyeb) velem is ez volt általános iskola 1-2osztályában nem volt barártom de 3ikra(nem tudom miért)lett egy pár most 6ikos vagyok és mondhatom azt,hogy az egész osztállyal joba vagyok.

probálj valahogy visszavágni beszólni.

2014. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere, csókolózzunk! És többet nem kell hazudnod.
2014. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!