Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nem fogadja el a barátomat, mert beszédhibás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap mutattam be, de nem említettem hogy beszédhibás(farkastorok). Anyukám el akar tiltani tőle. Mit tennétek a helyemben?
2014. dec. 28. 15:36
 1/7 ElnökÚr ***** válasza:
Küld el fejmosásra.
2014. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyukád buta ha ez alapján ítél és sajnos nem sokat tehetsz.
2014. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
Elmondanám neki, h a fiúnak egyéb értékei vannak és h roppant felszínes, ha emiatt nem fogadja el, és megkérdezném, hogy mint anya; valóban ilyen követendő értékeket akar nekem átadni?
2014. dec. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt mondja nekem akar jót...mert ő nem túl jó körülmények között él, egy kis eldugott faluban, és azt mondja, nem fogom tudni megszokni azokat a körülményeket, mert hozzá vagyok szokva a jóhoz...és fél, hogy fogyatékos gyerekeink lesznek, ami az egész életemet tönkreteszi majd...
2014. dec. 29. 15:08
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert ha ennyire függsz édesanyádtól, akkor elég fiatalka lehetsz. Gyanítom nem mostanában mégy férjhez. Szóval a közös jövő, az vagy igen, vagy nem. A másik; nem tudom, h ez a betegség örökletes e. Nézz utána a neten. Máris van egy érved.

Harmadrészt pedig; magyarázd el neki, h ha neki a te boldogságod a fontos, akkor engedje, h egy olyan mellett legyél, aki megbecsül és szeret. Mert nehéz manapság korrekt fiút találni.

Ha ez a srác vmilyen okból kifolyólag hiba, akkor engedje meg, h elkövesd, mert minden elkövetett hiba a boldog életre készít fel, ha tanulunk belőle. Ha burokba zár és nem engedi meg, h tapasztalj és esetleg tévedj; életképtelen emberré fogsz válni.

2014. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A költőnőnek igaza van!!
2014. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plusz érv lehet, hogy azért a farkastorok nem a legnagyobb fogyatékosság, műtétileg szinte teljesen rendbe hozható. (Az, hogy a srác ezt nem engedheti meg magának, egy teljesen más kérdés.)
2014. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!