Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátomban nem lehet megbízni? Sosem tartja be amit ígért.

Figyelt kérdés

5 hónapja járok a barátommal, nincs sok probléma köztünk. Sajnos heti 1x tudunk találkozni az elfoglaltságai miatt. Tudom, hogy szeret, mert sokszor kifejezi, viszont néha úgy érzem, nem számíthatok rá. Mindig megígér dolgokat, amiket aztán kb sosem tart be. Mikor éreztem, hogy meg fogok betegedni, azt mondta, hogy majd akkor átjön és ápolgat. Nem tette meg, sőt még én mentem el itthonról hulla betegen, csak, hogy találkozni tudjak vele azon a héten. Aztán pl most karácsonykor is megígérte, hogy majd felhív ( én nem tudtam volna hívni, bizonyos okok miatt), de nem így lett, én írtam neki egy üzenetet neten, arra válaszolt és kb ha ez nincs nem is kívánt volna nekem boldog karácsonyt. Nemrég meg úgy volt, hogy egyik nap találkozunk, mikor kérdeztem tőle, hogy akkor hogy lesz, azt válaszolta, hogy nem tudja, nem is biztos, hogy jön. Én erre megmondtam neki, hogy ez nem esett jól, akkor mondta, hogy akkor jön. Nem ez volt az első ilyen eset, sokszor a szájába kell rágni az ilyesmit, mert ő eléggé spontán ember és sosem lehet biztosra venni, amit mond vagy ígér.

Nem tudom, hogy mit csináljak, hogyan vegyem rá, hogy amit ígér, azt tartsa is be? 19/L



2014. dec. 28. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Beszéld meg vele, ha ezek után sem változik, elgondolkodnék, hogy érdemes-e tovább ezt a kapcsolatot fenntartani.
2014. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

csere

ez így értelmetlen

2014. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mazochista-e vagy?
2014. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem :D
2014. dec. 28. 20:55
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Nem vagy neki eléggé fontos. Mondd el neki és ha nem változik; lapátra.
2014. dec. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!