Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér az ilyen, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér az ilyen, vagy nem normális?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk a barátnőmmel, már nem tudom min.

Erre fogta a 150 ezer forintos xperia tabletjét amit a nagybátyjától kapott (alig pár hete) és nekicsapta a betonnak.


Persze teljesen tönkrement.


Ez régebben történt és próbálok kiállni mellette, de egyszerűen nem tudom elfelejteni és én attól a ponttól úgy érzem belül meghalt ez a kapcsolat. Ez egy olyan határ amit normális emberek nem lépnek szerintem át.


2014. dec. 29. 01:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is eltörne valami...
2014. dec. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Halatlan. R***nc nem mas. Nem normalis.
2014. dec. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Azóta persze digitális analfabétaként él, és általában az én gépemen szokott netezni. Ráadásul a tabletjét én is használtam, nagyon felgyorsította a dolgokat. Pl ha mentünk valahova, megtalálni a helyet, útvonalat tervezni, gps, fényképezés.
2014. dec. 29. 01:47
 4/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem pontozok le senkit.


Csak érdekel, mert azóta is együtt vagyok vele és úgy érzem ezzel csak magamat rombolom.

2014. dec. 29. 01:48
 5/31 anonim ***** válasza:
Nekem van okostelefonom. Tök jól megoldja a problémáidat. De amúgy igen, egy nő, aki képes bármilyen kütyüt elbaszni az a sátán k.u.r.v.á.j.a!
2014. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
ááá szerintem sem normális. és akkor innentől ez a megoldás hogy bármi nem tetszik neki, valamit szétzúz? én leültem vele megvitatni a dolgot bár nem tudom hány éves.
2014. dec. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

ja, a telefonját már régebben tönkretette. Folyton dobálta mérgében, de nem lett baja. Aztán egyszer véletlenül leesett. Akkor betört a kijelző.


Rendeltem rá neki újat, de amikor betettem eltört a szalagkábel. Azóta is engem hibáztat, hogy én rontottam el mert addig valamennyire működött.


Hát a probléma az, hogy túl régóta voltunk már együtt ezzel a lánnyal mielőtt megromlott a kapcsolat (utóbbi főleg a rokonainknak köszönhető, mert kellőképp aláásták) szóval sajnos már túlságosan benne vagyok és nehéz kilépni a dologból.

2014. dec. 29. 01:52
 8/31 A kérdező kommentje:

Tipikusan annak a tinilánynak az esete, aki mindent megtesz érted. Aztán 2 év múlva, ha határozottabb lesz, és kicsit téged is megun, pokollá teszi az életed.


Az nagy hiba, ha közben hozzá költöztél pl. (sajnos én igen)

2014. dec. 29. 01:53
 9/31 anonim ***** válasza:
hát te tudod, az én életemet biztosan nem tenné tönkre, ő ahhoz kicsi, meg hát nem reggelizek már én sem vajas kenyeret.
2014. dec. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek, ez olyan nő, aki nem ismer határokat, menekvés nincs előle, mert tönkretesz. Akár még rendőrségi ügyet is csinál, vagy életem végéig le akar húzni..


Hogyan lehet lekaparni egy ilyen nőt?

2014. dec. 29. 02:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!