Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetováláskedvelő és -viselő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetováláskedvelő és -viselő, párkapcsolatban lévő hölgyek és urak, a párotokkal van közös tetoválásátok? Egyáltalán divatnak számít ez?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 11:47
 1/8 A kérdező kommentje:
tetoválásotok*
2014. dec. 29. 11:47
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Tetszik a neved.

2. Szerintem a legnagyobb hülyeség amit valaha ember kitalált.

2014. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most eszembe is juttattad hány exem jött ezzel. 3 is... Mostanra megőrültem volna. Bal karomon lenne "Mari" belevésve egy szívecskébe, mellkasomon, lenne hogy "Juli" szívecske, átnyilazva, jobb karomon meg hogy "Erzsi" rózsa, szívecske, minden... Hogy nézne ki szerinted?!
2014. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs barátom.Nincs tetoválásom,de,ha egyszer az első komolyabbra fordulna akkor elgondolkodnék rajta,hogy esetleg olyan emblémát csináltatnék,ami mind a kettőnknek meg lenne,vagy úgy csináltatnánk meg,hogyha egymás mellé rakjuk (vagy ilyesmi) akkor összeillik. Már csak azért is mert,ha esetlegesen szétmennénk azt kilehet magyarázni egy új kapcsolatban :D
2014. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetováláskedvelő vagyok, de közös tetoválást sose csináltatnék. Ha nagy a szerelem az ember csinál hülyeségeket, meg akkor nem gondol olyanra, hogy mi lesz, ha esetleg szakítani fognak. És igen most divatnak számít szerintem.
2014. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3: Jaja, kicsit kínos lenne szakítás utána a karon felsorolt Mariska, Juliska, Erzsike, Bözsike nevek. :D Egyébként szerintem akkor vágnak bele egy közös tetováltatásba a párok, ha teljesen biztosak abban, hogy együtt öregszenek meg. Habár már ez is olyan, mint a kutya vacsorája...
2014. dec. 29. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:

ez azért hülyeség, mert ha szakítotok, akkor is viselni fogod a tetkót. Szóval szerintem semmi értelme.

Még 90 évesen is ott lesz a tetkó "i love Mary" felirattal, holott arra sem fogsz emlékezni 90 évesen, hogy ki a tököm az a Mary.

Persze lelehet szedetni, de az elvileg 2x annyira fáj,és sokba kerül.

2014. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem csináltatnék ilyet. A páromhoz való kötődést máshogy is ki tudom fejezni.
2014. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!