Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitaláltam, hogy zaklat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitaláltam, hogy zaklat a volt barátom. Bajban vagyok? Mit csináljak most? (17/L)

Figyelt kérdés

Szakítottam vele, mert megtudtam, hogy érdekből/fogadásból kezdett el járni velem. Esküdözött, hogy 2 hét után megváltozott rólam a véleménye, meg már butaságnak gondolja az egészet, de nem érdekelt.

Aztán szombaton ugyanazon a buliban voltunk és ott úgy viselkedett velem, mint egy óvodással. Ott ültem pár sráccal és odajött, hogy szerinte ilyen alakokkal nem kellene szóba állnom és inkább hazavisz. Erre mondta az egyik férfi, hogy nem kell, majd ő elvisz, úgyis indulni akart. Kimentünk a kocsijához, erre a volt barátom odajött és elkezdte mondani, hogy tuti nem engedi, hogy beüljek egy "ilyen" ember mellé és szálljak ki magamtól, inkább ne várjam meg, amíg ő szed ki a kocsiból. És megtette! Többen kint álltak és végignézték ezt az egészet, totál hülyét csinált belőlem.

Másnap nagyon haragudtam rá és anyának azt meséltem, hogy zaklat, mióta szakítottam vele...

De anya ezt elmondta másoknak és fogalmam nincs, hogy mit tegyek most.


Elmondjam anyának azt, hogy ez nem így van?

Vagy már ne variáljak a dolgon?


Csak attól tartok, hogy anya esetleg vele is beszél és az nem lenne túl jó.


2014. dec. 29. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Őszinteség. Ember vagy, vagy féreg? Válassz.
2014. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

úgy viselkedett velem, mint egy óvodással


talán mert az is vagy.

2014. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem óvodás hanem egy ritka idióta r..banc, akit még féregnek nevezni is bóknak számít.
2014. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem akarod azt, hogy még nagyobb bajba legyél, mond az igazat. Persze utána mindenki egy hazug libának fog nézni...de hát ha egyszer az vagy.
2014. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Most én nem értem ezt az egészet! Magyarázd már el lécci Kérdező! Ez a verzió, amit leírtál, az egész csak kitaláció és a barátod akartad lejáratni vele???


Vagy a másik: szakítottál a barátoddal, aztán elmentél egy buliba, ahol másokkal szóba álltál. Mi köze a barátodnak ahhoz, kikkel beszélgetsz és szórakozol?? Mi köze ahhoz, hogy kinek a kocsijába ülsz be? Milyen jogon rángat onnan ki?

Én lehet, hogy lekevertem volna neki egy hatalmas pofont, hogy megjegyezze, kit rángasson legközelebb és kinek parancsolgasson.

2014. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mennyi segítőkész válasz...
2014. dec. 29. 12:10
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Nos, az nem igaz, hogy folyamatosan zaklat. Vagy próbált elérni más formában is ezen a találkozáson kívül?

Ez az eset viszont kimeríti az erőszakoskodás fogalmát, nem hülyét csinált belőled, hanem ott valóban zaklatott, korlátozott a szabadságodban, ha még hazavitt, el is rabolt. Ezek a dolgok ugyanis akaratod ellenére történtek. Ezek után én nem megharagudnék rá, hanem feljelenteném. Viszont nem tudom, milyen barátaid vannak, ha csak úgy hagyták, hogy kiszedjen egy kocsiból az exed..

2014. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Ismerni kene a helyzetet, mert igy nem lehet eldonteni, hogy kinek van igaza.

"Erre mondta az egyik férfi, hogy nem kell, majd ő elvisz, úgyis indulni akart."

Ha ferfinek hivod, feltetelezem joval idosebb nalad, az meg nem derult ki, hogy mit is akart tolde, miert ajanlotta fel ilyen elozekenyen azt a fuvart. Ha valakirol leri, hoigy vissza akar elni a helyzetevel, es ki akar hasznalni valakit, aki kicsit is kozelebb all hozzam, biztosan nem hagyom magara az idegennel. Az sem derult ki, hogy mennyit ittal, mennyire voltal tudataban annak, hogy kivel is tavoznal.

Masfelol viszont az is lehet, hogy az exednek birtoklasi kenyszere van, es csinalt egy hisztit, amiert tojtal a fejre.

Erdemes lenne kifejteni, hogy mirol is volt szo konkretan, mert nem csak egy modon lehet ertelmezni a sztorit, es mindenki azt lat bele amit akar.

Bar nekem meggyozodesem, hogy te legalabb annyira gyerek vagy, mint az exed a fogalmazasmodod, es a mentalitasod alapjan.

2014. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Gratulálok kérdező,ritka művelt ember lehetsz.
2014. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a volt barátod még mindig szeret téged, és megvédett attól, hogy egy vagy két félrészeg férfi azt csináljon veled, amit akarnak.

szóval szerintem tisztázd őt.

2014. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!