Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitaláltam, hogy zaklat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitaláltam, hogy zaklat a volt barátom. Bajban vagyok? Mit csináljak most? (17/L)

Figyelt kérdés

Szakítottam vele, mert megtudtam, hogy érdekből/fogadásból kezdett el járni velem. Esküdözött, hogy 2 hét után megváltozott rólam a véleménye, meg már butaságnak gondolja az egészet, de nem érdekelt.

Aztán szombaton ugyanazon a buliban voltunk és ott úgy viselkedett velem, mint egy óvodással. Ott ültem pár sráccal és odajött, hogy szerinte ilyen alakokkal nem kellene szóba állnom és inkább hazavisz. Erre mondta az egyik férfi, hogy nem kell, majd ő elvisz, úgyis indulni akart. Kimentünk a kocsijához, erre a volt barátom odajött és elkezdte mondani, hogy tuti nem engedi, hogy beüljek egy "ilyen" ember mellé és szálljak ki magamtól, inkább ne várjam meg, amíg ő szed ki a kocsiból. És megtette! Többen kint álltak és végignézték ezt az egészet, totál hülyét csinált belőlem.

Másnap nagyon haragudtam rá és anyának azt meséltem, hogy zaklat, mióta szakítottam vele...

De anya ezt elmondta másoknak és fogalmam nincs, hogy mit tegyek most.


Elmondjam anyának azt, hogy ez nem így van?

Vagy már ne variáljak a dolgon?


Csak attól tartok, hogy anya esetleg vele is beszél és az nem lenne túl jó.


2014. dec. 29. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Szegény te, megszégyenített idegenek előtt... Inkább hagyta volna, hogy egy random arc elvigyen autóval, aztán egy elhagyatott helyen megdugjon.
2014. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10%
Én azt nem értem hogy ez mitől lenne hazugság. Nálam az, hogy nem hagy békén egy buliban aztán erőszakkal kirángat egy kocsiból kimeríti a zaklatás fogalmát. Semmi köze már hozzád, semmi joga megakadályozni, hogy beszállj más kocsijába. Mondd meg anyukádnak, hogy túloztál, nem azóta zaklat, mióta szakítottak, csak ez az egy eset volt és kész.
2014. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De én menni akartam azzal a férfivel... Együtt akartam lenni mással is, túl akartam jutni rajta.
2014. dec. 29. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!