Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek édesanyámnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek édesanyámnak van igaza, vagy nekem?

Figyelt kérdés

Egy két hónapos távkapcsolatom volt. Karácsony előtt lett vége. Úgy vettem észre, hogy édesanyámnak nemigazán szimpatikusa a párom. Ő szakított velem, mert nem bírta a távolságot (ennek ellenére még mindíg szerelmes belém. ez fordítva is igaz). Szóval hogy a lényegre térjek, a szakítás neten keresztül történt, eléggé megviselt. Karácsonykor írt a srác, nagyon kedves volt és azóta is beszélünk. Szakítás előtt úgy volt, hogy ő nálunk karacsonyozik, én meg náluk szilveszterezem. Tegnap azt írta, hogy szilveszterezhetnénk együtt, hogy megbeszéljük a dolgokat. Ez náluk lenne és én azt mondtam, hogy szeretnék vele szilveszterezni. De édesanyám nem nagyon támogatta az ötletet. Ma le akartam zárni a vitát anyukám és köztem és az lett avége, hogy rámordított, hogy akkor holnap odaadja pénzt, mert úgyis föl fogok szállni arra a ... vonatra. Még régebben kaptam étkezési utalványt és azt akartam vele elcserélni pénzre, hogy majd abból veszem a vonatjegyet.

Én úgy gondolom, hogy tiszteletben kéne tartania a döntésem. Nagyon húz a szívem a fiúhoz és bárhogy is döntünk a kapcsolatunk felől nem szeretnénk haragban elválni. Tudom, hogy csak nekem akar jót, de ha nem engedne el, akkor szerintem átaludnám a szilvesztert és suli első napján jönnék ki a szobámból. Nem lázadásból, csak nagyon fájna, hogy nem mehettem.

Egyébként soha nem csináltam olyat, hogy tiltás ellenére mégis elmennék és általában nagyon jól kijövünk egymással. Még soha nem vesztem vele össze annyira, hogy ordítson.

Ti mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben?

16/l


2014. dec. 29. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a távkapcsolat mindig termináló feltétel, eddig olvastam
2014. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy dönts szíved szerint az utaddal kapcsolatban.

De egy, anyud nyilván féltene és ezért is lehetett haragos. 2 hónap nem olyan hosszú idő, hogy egy fiú megszerezze a barátnője anyjának bizalmát.

Kettő, mivel a barátod szakított veled, ő volt aki eltolt magától, akkor miért nem ő fárad le hozzád? Még ha a szilveszter nem is így lett megbeszélve.

2014. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
" Ő szakított velem, mert nem bírta a távolságot" Mégis mi a s-art vársz akkor ettöl a kapcsolattol? Anyádnak van igaza. Inkább most legyen egy s-ar szilvesztered, mint odarohansz és nagy csalodással esetleg +1 terhességgel kezded az évedet.
2014. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves második! Először is köszi a válszt. Az az igazság, hogy szerintem egyikünk sem érezné jól magát nálunk. Mivel amikor szakított, nagyon kiborultam és ezért a szüleim mérgesek rá. Ők is mondták, hogy a fiú jöjjön, de ha átgondoljuk, biztosan elég kínos lenne és az senkinek sem lenne jó.

Valójában eléggé bűntudatom van, de nagyon húz a szívem és tényleg nagyon fáj, de most a fiút fogom választani. Nem tiszta a lelkiismeretem, de szeretném tisztázni köztünk a dolgokat es el szeretnék menni.

Szerintem édesanyámat az is zavarja, hogy drága vonatjegy (oda-vissza 6200), de én állom az anyagi részét.

2014. dec. 29. 22:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, hogy szakítottak velem, majd visszajött hozzám, tudtak a dolgokról itthon, de úgy voltak vele, hogy eltudjuk mi dönteni azt, hogy mi a jó nekünk (függ a szakítás okának súlyosságáról, a tiétek nem súlyos), természetes az, hogy a szüleid haragudtak rá, amiért megbántott téged. De, ha azt mondták neked, hogy a fiú jöjjön hozzád, biztos nem rugdossák majd ki, plusz azt jelenti, hogy szeretnék, hogy boldog legyél, és ha úgy érzed a kapcsolat megér egy újabb próbát, akkor melletted állnak.

Ha elszeretnél menni menj, de tiszteld anyud, sokszor van igaza egy anyának!

2014. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik! Neked is köszi a választ! Igen, Neked is igazad van. Terhes biztos, hogy nem leszek, mert nem fogunk lefeküdni. Megbeszélni megyek a dolgokat, nem gyereket csinálni.

Nem várok tőle túl sokat. Két lehetőség van. Együtt maradunk(bár erre elég kicsi az esély), vagy barátok maradunk. Egyikünk sem szeretne haraggal elválni, ha arra kerül a sor. Nyugodtan meg szeretnénk beszélni, hogy hogyan tovább.

2014. dec. 29. 22:53
 7/13 A kérdező kommentje:
Második! Bölcs tanács:) Köszönöm!
2014. dec. 29. 22:54
 8/13 A kérdező kommentje:
A srác nem szeretne jönni, mert kínosan érezné magát a szüleim előtt. Rádásul itt van a nővérem és a párja is. Azért is szeretném, hogy elmehessek, hiszen egesz karácsony ideje alatt azt néztem, ahogy a nővérem a párjával eszik egymást és ez nagyon fájt. Hiszen az én páromnak is itt kellett volna lennie. én meg egyedül voltam ebből a szempontból és a karácsonyom elég szomorúan telt. Csak azt néztem, hogy milyen boldogok együtt.
2014. dec. 29. 23:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Ismét a második vagyok.

Én nem rég szakítás után egy 11 fős társaságban voltam. 5 pár, plusz én. :/ :) :) Úgyhogy tudom milyen.

Ha nagyon szeretnél menni menj, és vigyázz magadra.

2014. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Minden rendben lesz:) Köszönöm!
2014. dec. 29. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!