Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit szeretsz megkell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit szeretsz megkell bocsájtanod? A szerelembe beletartozik a megbocsájtás is?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem birom túl tenni magam, hogy elhagyott hónapokra és másik barátnője lett. tudom, hogy ha valakit szeretünk ezeken túlkell esni, de egy igazi dolognak nem lehet a hátterében egy ekkora csalódás, mert attól ez már nem marad igazi.szerintetek?
2014. dec. 29. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem, csak engem többször hagytak el és nem volt megcsalás, sem 3. (legalábbis így tudom)


Én az eszemmel tudom, hogy nem jó ez már, de a szívem még hozzá húz.


Igen, a szerelembe bele tartozik a megbocsájtás, szerintem. Meg lehet bocsájtani sokmindent, hogy nem figyelt rád, mérges volt, elfelejtett valamit, esetleg rád üvöltött, veszekedett veled, ilyesmiket.


De szerintem ezt már nem kéne megbocsájtani. Szakított és keresett egy másik nőt...

Én azt gondolom, minden probléma megoldható vagy megbeszélhető, megbocsájtható, de az ilyen, ahol már történt valami valaki mással, ezt már nem kéne. Józan ésszel így gondolom.


Csak az a baj, hogy én is hasonló helyzetben vagyok. Odavagyok valakiért, úgy érzem csordultig vagyok szerelemmel iránta, pedig csak bántott és lassan tönkretett. De nekem még így is kéne. Próbálok észhez térni, de eddig nem igazán ment.


Azt gondolom, a te helyzeted súlyosabb. Megcsalást nem kéne megbocsájtani. A megcsalás kiábrándító, végzetes valami

2014. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!