Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvert a párom. Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert a párom. Szeretem, de el akarom hagyni?

Figyelt kérdés

Egyszer már megpofozott, pár éve, akkor megbeszéltük.

De most nem egy pofon volt. Folytogatott és közben ököllel ütötte az arcom. Anyám azt tudja csak, h nem egyser ütött, hanem most többször. Azt mondja beszéljem meg vele.

De félek megbocsátanék és nem vál


Eljöttem.

Most itt fekszem egy motelban. Reggel vissza megyek a kutyáimért és elköltözöm.

Ti mit tennétek?

tozna semmi.


2014. dec. 30. 00:41
1 2
 11/20 anonim válasza:
2%
Biztosan megérdemelted. Azért kaptál.
2014. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Na,végre egy férfi.

Ez kell nektek!

2014. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
#11 Jogos!:)
2014. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Amit én tettem volna, az az, hogy ott helyben elmennék látleletet vetetni, majd elmennék vele a rendőrségre, hogy legyen a tettéről valami nyom. Ez csak azért kell, hogy ne üres szavakat mondjak neki, hadd érezze, hogy súlya van annak, amit tesz. Elmondanám neki, hogy az én szememben egy olyan hímnemű, aki kezet emel egy nőre, egyáltalán nem férfi, így elveszítettem azt az embert, akit én megismertem, és nem akarok együtt lenni egy ilyen szörnyeteggel. Ha belegondolsz, te is a múltbéli énjébe vagy szerelmes, és nem a jelenbeli énjére. És ami múlt, az elmúlt, az nem lesz újra. Csak te ezt nem akarod beismerni. Ez a kapcsolat itt véget ért, legalábbis az én szememben. Amennyiben pedig tovább fenyegetőzik, utalva a rendőrségen tett bejelentésemre, hajlandó vagyok további lépéseket is megtenni a védelmem érdekében.


17/L

2014. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a picsuba!!! Én még fel is jelenteném a helyedben!


20F

2014. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Megérdemeltem? Jogos?

Én sosem próbáltam megverni ő és nem csak azért, mert ő az erősebb. Párkapcsolatban nem így rendezzük a problémákat.

Ő is mondott már nekem sok csúnyát. Le kellett volna szúrnom esetleg álmában??

2014. dec. 30. 01:08
 17/20 anonim ***** válasza:

# 11 / # 12


Sajnállak benneteket, és ezt nem gúnyból, hanem őszintén mondom. Nem tudom, milyen életetek lehet, hogy így gondolkoztok.


"Ti mit tennétek?"


1) Mielőbb elköltöznék, és lehetőleg segítséggel, hogy ne kelljen vele négyszemközt maradnom.


2) Nem akarnék vele semmit megbeszélni. Azon, hogy fojtogat és ököllel üti az arcomat, nincsen mit megbeszélni. Az egyetlen dolog, amit mondani tudnék neki az az, hogy valószínűleg szüksége lenne pszichés segítségre, ha változtatni akar a viselkedésén és a konfliktuskezelő képességén.


3) Mielőbb vetetnék látleletet a sérüléseimről, és feljelenteném. Nem magam miatt, hanem azért, mert úgy érezném, hogy azoknak a nőknek, vagy rosszabb esetben netalán gyerekeknek tartozom ezzel, akiket később valószínűleg ugyanígy bántalmazni fog, ha nem tud uralkodni az indulatain, és azt látja, hogy megteheti újra meg újra, következmények nélkül.

2014. dec. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
Egy pofont még talán meg lehet beszélni, de azt, h ököllel üt ...? Ne viccelj már...!
2014. dec. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
Légy hozzá kedvesebb, engedelmesebb, és járj a kedvében. Nyilván volt oka hogy megvert.
2014. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ok nélkul nem bánt meg senki, senkit. Ok-okozat.
2014. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!