Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan nők is, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gordon Freeman kérdése:

Léteznek olyan nők is, akik kedvelik a harmincas, nem magabiztos és néha döntésképtelen pasikat is?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 15:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#9 Te ilyen párkapcsolati tanácsadó vagy? :D
2014. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#10


De ha sorra csak baromágokat csinál akkor is? Mert vakmerő és maga alatt vágja a fát? És még szerencséje sincs?

2014. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Minden pasi azért nem lehet magabiztos.


Csak egy feltételezés: mindig minden kocsmában verekedések lennének.

2014. dec. 30. 15:50
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, ki hogy van vele, de én nem érzem magam alkalmasnak arra, hogy folyton én hordjam a nadrágot - nem csak otthon, hanem úgy általában mindenhol -, mert a párom abszolút döntésképtelen minden helyzetben. A barátnője szeretnék lenni, nem az édesanyja.

Nyilván vannak olyan nők, akik szívesen tutujgatnak egy bizonytalan, döntésképtelen (életképtelen?) pasit, és örömmel anyáskodnak felette, de a legtöbb nő szerintem azért nem erre vágyik, hanem egy egyenértékű társra, aki a közös döntésekben is ugyanúgy társa lehet.

Vagy majd mindig rám hagyja a döntést? nem lesz önálló véleménye, csak bólogat arra, amit én mondok? Azért én sem szeretném egy életen át az "Ahogy te akarod, drágám." kezdetű slágert hallgatni... és lássuk be, bőven van különbség egy magabiztos férfi és egy bólogató kiskutya között.

2014. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

nem

még alkalmazottnak sem venném fel ...

max alkalmi ablakpucolónak de még azt is meggondolnám

:-DD

2014. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

#14


És ez a gyakorlatban kb. az hogy "egyenrangúság" nevében ha jól sül el valami "közös döntés volt", ha rosszul akkor adod neki a sallert, hogy "te szerencsétlen marha"... És lehet fikázni meg elhagyni.

2014. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16


Pfff, hát neked elég rossz tapasztalataid lehettek az eddigi kapcsolataid során. :D


Biztos van ilyen is, jah. De nálunk 4 éve működik a dolog, mi általában leülünk és megbeszéljük egymással a fontosabb dolgokat, utána pedig közösen döntünk. Eddig nem volt gond ebből a rendszerből. Ha valamit elb_sztunk, azt közösen b_sztuk el, ha pedig jó döntést hoztunk, akkor az mindkettőnk érdeme volt. Ennyi.


Sajnállak, ha csak olyan barátnőid voltak eddig, akik azt éreztették veled, hogy jobb egy életképtelen, puhap.csű bólogatójánosnak lenni, mint egyenjogú társnak. De majd csak találsz olyan lányt is, aki nem papucsot keres, hanem férfit. :)

2014. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17


Értem! Eddig csak pont azzal találkoztam amit a #16-ban írtam le azt amikor a csaj ezt csinálja így mindig neki van "igaza"...


Normális eset az lenne amit leírsz - kár hogy az ilyen csajok saját állításukkal pont ellentétesen mindig a "szép" csávókat választják :(

2014. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Költőnő? ***** válasza:
Eddig ki döntött helyette?
2014. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit értesz "szép" alatt? :)

Ha teljesen őszinte akarok lenni - és mivel ez egy anonim oldal, miért is ne lehetnék? - a párom nem kifejezetten jóképű. Illetve én nyilván annak látom, mert nagyon szeretem, még 4 év után is, de amúgy nem az a tipikus szépfiú, aki után megfordulnak a lányok az utcán. Még csak nem is volt az ideálom, mikor összejöttünk, sőt... De ha 100 évig keresgélnék, akkor sem találnék olyan férfit a Földön, akinek Nála szebb lelke lenne. Ezt pedig halál komolyan mondom. Nyugodtan elő lehetne venni azt a csontig lerágott közmondást, hogy "ne a borító alapján ítéld meg a könyvet", mert a páromra ez abszolút igaz. Lehet, hogy a borító kicsit ütött-kopott, de olyan értékes és szerethető belső tulajdonságai vannak, hogy előbb kaparnám ki a saját szemeimet, mint hogy másik férfira nézzek.

2014. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!