Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt komolyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt komolyan kell venni a pasiknak?

Figyelt kérdés

1. "Legyen kedves" - Ez nagyon jó pont, viszont kedvességgel nem minden esetben lehet egyről a kettőre jutni, ami azért fontos lenne az életben. Vannak helyzetek, mikor ki kell állnunk önmagunkért illetve ha párokról van szó magukért, EGYMÁSÉRT. (Lehet ez családi nézet eltérések, munkahelyi problémák stb.) Kedvességgel nem lehet mindent megoldani. Itt nem arra gondolok, hogy neki kell esni a másiknak!! Illetve, nem mindegy, hogy kihez kedves az illető. (pl, ha én nem vagyok jóban valakivel, akkor ő ne jó pofizzon se a szemem előtt, se mögöttem, főleg ne mindent meséljen el neki)


2. "Legyen megértő"- Nah ez sem mindegy, hogyan értelmezzük. Nagyon jó, ha elnéz nekünk pár dolgot, "megérti", de ez kevés, FEL IS KÉNE FOGNI a dolgokat, főleg, ha konkrét szituációk vannak. nem elég, hogy "Oké, megértem, tegyünk ellene, adj még egy esélyt" stb.... hiába hangzanak el ezek a szavak, mondatok egy férfi szájából, mikor szó szerint csak üres szavak, mondatok... Sokan mondják, hogy én "megértő" vagyok, de bizonyos szituációkban, nem azok! Ha valaki "megértő" az nem azt jelenti, hogy ne tegyen semmit se a dolgok jobbá tételéért! A dolgokért tenni kell, nem csak "megérteni"!


3. "Intelligens"- Ez nem egyenlő azzal, hogy rohadt módon értek a számítógépekhez, játékokhoz, én "Mindenhez értek".... NEM! Intelligens, az az ember, aki tud másról is beszélni, mint a sex, filmek, számítógép és játékok, vagy telefon és autó motor témák. Az INTELLIGENS ember, nem okoskodót jelent! Amit nagyon sokan összetévesztenek!


4. "Legyen jó a humora"- KEDVENCEM - Nem mindegy, hogy milyen humora legyen! Tudod, vannak disznó viccek, vannak fa viccek, szőke viccek stb... Egy főiskolás tanárom mondta: "Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy hülye okoskodik!" Szóval, a jó humorhoz is kell némi intelligencia! Számomra a humoros ember nem abból áll, hogy tud pár jó poént, amin egyszer vagy kétszer lehet nevetni! Sokan így értelmezitek, férfiak, de NEM! Ez nem azt jelenti, hogy tudok pár poént, azt sirály vagyok! Téves hitt!


5. "Tudjon a nőre figyelni"- Nagyon kevés férfi tud, igazán szó szerint odafigyelni a nőre! Igaz, ez a mi hibánk, mert szeretünk sokat fecsegni és elveszni a részletekben. Mire végig mondjuk a sztorit és hátra hagyjuk a lényeget, ti "elaludtok". Ez a mi hibánk! Viszont, ha konkrétan megmondja a nő, hogy "Nekem egy piros vastag zokni kell!" Akkor a férfi ne vegyen rózsaszín bugyit! Főleg, ha nem is a bnője mérete! Tudjon a nőre figyelni, számomra azt jelenti, hogy ha elejtek valamit a számon (pl, de jó lenne egy botmixer!) akkor ne egy téli kabátot vegyen az illető! Hallja meg a férfi, amit a nő mond, "elejt", utal rá stb! Illetve, még mindig nem azt jelenti, ahogy a legtöbbjük, hogy számon kérjük, hogy kivel volt, kivel mit beszélt, titokban meglessük a telefont, face-t vagy bármit! Téves hitt!


Szóval, az a jó, ha mindez megvan, de egyben tudjon gondolkozni reálisan, legyenek saját gondolatai, ne kelljen semmiért könyörögni, vegye észre mikor van rá (férfira) szüksége (a nőnek) illetve legyen önbizalma ( Ne a nőtől várja el , hogy adjon önbizalmat, az régen rossz) !!!


Tele van a világ olyan emberekkel akik kutyáknak sem kellenek, az olyan "férfi", aki kedves néha ( de ha a szükségleteiről lenne szó akkor bedurvul és szar a másikra!), illetve tud néhány rasszista, fa poént, aki intelligensnek hiszi magát, (közben olyan sötét, mint a fekete szén), aki annyira érti a nőket, hogy egyet nem képes megtartani, illetve annyira odafigyel a nőkre, csak épp a sajátjára nem képes ODAFIGYELNI! Ők nem férfiak! Ezért nem kellenek még a kutyáknak sem!


2014. dec. 30. 19:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

TL;DR

dehogy :D

2014. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Te nagyon nem vagy képben drága kérdező :D Szerintem sok mindent át kellene rágnod, egészen az alapoktól.
2014. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Most idéztél valakitől, vagy ezt te találtad ki?
2014. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Őőőő...
2014. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

1. "Legyen kedves."

Azaz legyen mire hivatkozni, ha a férfi nyálasságát kell éppen fikázni.


2. "Legyen megértő."

Fújja tök ugyanazt, amit a nő.


3. "Legyen intelligens."

Valahogy a legidiótább gondolkodású, sík hülye, a hatliteres turbó BMW-vel a lakótelepen naphosszakat túrázó ősemberek mellett mindig normális, szolid lányokat látok.


4. "Legyen jó humora."

Belőlem például akut röhögést vált ki, ha kínos helyzetben valaki fingik, vagy például ürülékkel kapcsolatos vicceken is jókat tudok röhögni. Primitív vagyok, ez van. Egy nőnek teljesen más a humorérzéke.


5. "Legyen figyelmes."

Egyenes út a barátzónába.


Na, tudja valaki, mi kell a nőnek? Mert szerintem ők maguk sem tudják.

2014. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
1., 2., 5. instant barátzóna, 3., 4. lényegtelen. Legfontosabb, hogy nézzen ki jól a férfi, illetve legyen gazdag, és még plusz előny, ha bunkó és elhanyagolja a nőt. Az ínyenc csajok még azt is igénylik, hogy verjék őket.
2014. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

ma 19:31


Te mindig olyan jókat és igazakat irsz ide,Te vagy a kedvencem..:) (ez nem hazugság)

2014. dec. 30. 19:33
 8/28 A kérdező kommentje:
" Az ínyenc csajok még azt is igénylik, hogy verjék őket." :)
2014. dec. 30. 19:38
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
"Rühellem a nőket"... beszédes név.. nem csodálom, hogy nem kellesz nekik.
2014. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
5-ös és 6-os válaszoló mindent leírt ami a lényeg,igazuk van sajnos teljesen. :/
2014. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!