Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj ha a legtöbbsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha a legtöbbször én vagyok a barátoméknál, ő viszont alig van nálunk?

Figyelt kérdés
Én szeretek náluk lenni, meg a szülei is kedvelnek tehát nem gond. Hozzánk viszont ritkán jövünk, mert mi szerényebb körülmények között élünk, kisebb házban, meg anyámék is néha hülyék, és én így nem is szívesen hívom el hozzánk.
2014. dec. 30. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az legyen a lényeg, hogy neked/neki baj-e. Más véleménye úgyse fontos, és nem is számít.
2014. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?
2014. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, nálunk is így van... Ha téged vagy őt zavarja akkor baj, de amúgy nem hiszem.
2015. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy eddig nem reagáltam. Szóval kicsit részrészletesebben: úgy egy héten 2x, 3x vagyok náluk, hétvégén ott is alszok, nálunk max 2 hetente egyszer vagyunk, de akkor itt is alszunk. Amúgy mi távolabb is lakunk. Szóval engem zavar kicsit, hogy mindig ott vagyok náluk, ott eszek meg minden. A szüleit nem zavarja, de a nővére egyszer említette elvileg (mástól hallottam vissza, de amúgy vele is jól kijövök, legalábbis szerintem.
2015. febr. 20. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez pont fordítva van. Én jobban szeretek a barátnőmnél lenne , nálunk is vagyunk de nem annyiszor mint náluk.:)
2015. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!