Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha nekem a teltebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nekem a teltebb keblű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nyilván nem csak cici alapján választok párt magamnak, de jobban vonzanak a nagyobb mellű lányok, mint azok a csajok, akiknek alig nagyobb a cicije, mint az enyém, értitek. Az se gáz, ha valakinek kis melle van, sőt! Tudom, hogy sok pasi lenne vevő rájuk is, bőven vannak srácok, akiknek inkább az jön be jobban, ha egy lánynak kicsi cicije van. Haveri köröm pl full ilyen, mindenki az ilyen szúnyogcsípés-méretű ciciket szereti, szerintük a görögdinnyék egyenesen visszataszítóak. Nem merem felvállalni előttük, hogy nekem pont az tetszik, ha egy lánynak dús, telt keblei vannak... Szerintetek is gáz? Vagy vannak még olyan pasik, mint én?

2014. dec. 31. 10:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálam az "igazi nőnek" hatalmas mellei vannak!

Én lesz@rom a hülye haver-gyerekek sznob idiotizmusát: ha nekem a nagy mell tetszik, akkor azt fogom keresni, és örülök, hogy ezek a sznobok kiállnak a sorból...

Nem akarok az átlag közé tartozni, és nem is akarok megfelelni ennek a "normának...

2014. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Noren1989 ***** válasza:
Nem. Vannak, persze.
2014. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kis mellű lány vagyok, nem szeretem hogy ilyenek, szóval nagyot akarok.. de én nem tartalak bunkónak :D Ilyen az ízlésed, ennyi. :) Miért lenne ciki? Ne más mondja meg neked, hogy mi jön be. Ha neked a nagy mell tetszik, akkor az tetszik :D

20L

2014. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#11 pont hogy az átlagízlés a nagy melleket preferálja és az lóg inkább ki a sorból, aki a kicsit szereti.
2014. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!