Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok elsőre egy ilyen nőről, aki ezt teszi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Adott egy 34 éves nő, sportos alkattal, szép arccal stb. Tehát összességében egy gyönyörű nő. A férje 20 évvel idősebb, de tizenéve együtt vannak már, van gyerek is, stb. A pasi vállalkozó, van pénz bőven, így a nőnek nem kellett dolgoznia igazán soha, papíron besegít a vállalkozásba, így van munkája, de nem csinál semmit napi szinten. Megkap mindent, autó, pénz, ruhák, ékszerek.

A férfi boldog, a gyerek boldog, de az asszony nem, ezért keres más partnert, amiből kapcsolat alakul ki, szerelem stb. Természetesen az új pasi kigyúrt, vállalkozó szintén, fiatalabb a nőnél több évvel. Átköltözik az új emberhez, majd mindenkinek elsírja, hogy elvesztette a munkáját, mi lesz így vele.

Ez a nő közeli ismerősöm, és mikor megkérdeztem tőle, hogy mi lesz, ha netán elmúlik a szerelem, vagy az új fiú talál egy kicsit fiatalabb lányt, esetleg kiderül, hogy mégsem illenek össze, akkor mi lesz? A válasza az volt, hogy rengeteg vállalkozó van még a környezetében...

Nagyot csalódtam benne ezután a válasz után, mert valahogy nem ilyennek ismertem meg. Aki egyszer beleszokik a jóba, utána már nem fogja alább adni? Ennyire fontos a pénz egy nőnek, hogy képes pasiról pasira járni, csak hogy ne kelljen dolgozni?

Igaz pasi vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy más nyakán élősködjek, és vándoroljak.

Ti kezdenétek ilyen nővel, ha az anyagiak adottak lennének?



2014. dec. 31. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom, az ország ezen részén is vannak ám olyan elkényeztetett kancák, hogy csak pislogok, amikor megszólalnak. Egyébként sokukról már a megjelenéséről lerí, hogy valami gazdag tróger nősténye. És pontosan úgy van, ahogy írod: ha egyszer egy nő valakivel beleszokik a jóba, a dús vagyonba, és netán véletlenül szakítás lesz belőle, onnantól kezdve nem fog soha összejönni olyan sráccal, aki szerényebb körülmények között éldegél.
2014. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Az a baj tudod, hogy az ilyen szülői példa mindenképpen káros, akár lány, akár fiúgyerekről van szó. Ugyanúgy rossz fiúnak, lánynak az állandóság, a biztos családi fészek hiánya, ahogy mondod. Plusz szerintem fiúként teljesen torz minta alakul ki a fiúban a nők családi szerepét illetően, ami később gondot okozhat neki a nők megítélésében, illetve egy kiegyensúlyozott, tartós párkapcsolat kialakításában.
2014. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Valóban rossz példa egy gyereknek, valamilyen szinten saját magam is példa lehetnék. Bár nálam nem játszott szerepet a pénz, csak a szülők válása, és az azutáni új partnerek megjelenési, váltakozása néha. Szerencsére mindig a magam feje után mentem, így egy egész normális, kedves ember lett belőlem így 28 éves koromra. :)

Egy ilyen nevelés mellett egy fiú valóban úgy fog a későbbiekben tekinteni egy nőre, mint egy tárgyra. Plusz társul majd mellé a "mindent megkaphatok, mert régen is megkaptam " tudat. Szép párosítás az olyan.

2014. dec. 31. 14:09
 14/15 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöm ilyen nőt „tart”.


Mikor megkérdeztem h miért van együtt vele, annyit mondott, hogy „nem a bankkártyáját sz_pja”.


Ilyen is van... Pasi adja a pénzt, anő meg...tudjuk.

2014. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan, utálom a fajtáját. Persze van rájuk kereslet, mert általában jól néznek ki ...még. De mindig lesz utánpótlás hasonló pénzéhes nőkből és nagyon gyorsan leáldozik majd a csillaguk.

Nekem a volt kolléganőm vadászott a pénztárcájuk alapján pasikra mert nem akart dolgozni. Elképzelni se tudjátok milyen egyszerű a dolog ha a megfelelő helyen dolgozol és hozzáférsz adatbázisokhoz. Már csak gerinctelen, aljas szukának kell lenned és máris megismerkedhetsz kutyasétáltatás közben a korábban három szempont alapján lefuttatott keresés egyik eredményével. Hányingerem volt tőle.

2014. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!