Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van nem bírom tovább!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van nem bírom tovább! Mit gondoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, párommal 3 éve vagyunk együtt van egy 5 hónapos babánk. Kb 1 éve megromlott a kapcsolatunk mert megtudtam hogy megcsalt. Folyton veszekszünk már mindennapossá vált a veszekedés, és ma úgy érzem betelt a pohár. Faluban élünk a mamája meg az anyja itt laknak mellettünk és ma átmentem hozzájuk, meg lett beszélve párommal mivel ő dolgozik én elmegyek barátnőmmel ide a faluba bálba. A mamája kérdezte ki az alány akivel megyek mondtam szerintem nem ismeri. Kérdezte hány éves mondtam 17 és erre azt mondja ,,na megint lesz miről pletykálni a falunak,, Szerintetek ez normális dolog? Végre 2 év után egyszer el megyek kikapcsolódni, de igazából azt sem értem hogy kinek mi köze hogy hány éves barátnőm van, én 21 vagyok ugye ő 17. De basszus fiatal vagyok még nem értem mért kéne 40-50 évesekkel barátkoznom... Szerintetek mért mondta ezt? amugy mindig belém köt ez a hobbija, 85 éves. Mert a páromnak nincsenek barátjai csak az anyjával meg a mamájával beszél meg állandóan engem pletykálnak ki hármasban... Elegem van!!!! :(

21/L a párom ő 33/F



2014. dec. 31. 14:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
tudom de sajnos most tényleg nincs hova mennem, testvéremnél kicsi gyerek van anyukám is nem rég szülte a hugom és albérletbe tengődnek, apukámmal nem tartom a kapcsolatot. :( Pedig mindennél jobban szeretnék megszabadulni innen. Állandóan telebeszélik a párom fejét hogy én micsoda tehetetlen vagyok meg mindent mondanak rólam csak jót nem és sajnos ő azt teszi amit anyuci meg a mami mond. :( ha ők elkönyvelnek valamilyennek akkor azt megmondják a páromnak, hiába egyik pillanatba minden jó átmegy haza jön már minden vagyok..... :( ez a helyzet ugy érzem menthetetlen és egyre rosszabb lesz
2014. dec. 31. 16:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Esetleg vesd fel a válást, adjátok el a házat, a részedből vegyél egy kis lakást valahol, ha kijön belőle. Nem tudom milyen helyen, milyen anyagi feltételek közt éltek.
2014. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az ő háza én költöztem ide hozzá. Nem vagyunk házasok
2014. dec. 31. 17:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú. Boldog új évet! Boldogabbat, mint ez. Remélem, hogy sikerül kimásznod ebből.
2015. jan. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm viszont :) én is remélem :(
2015. jan. 1. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!