Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet ez, hogy a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ez, hogy a kapcsolatunk továbbra is jól működjön?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy sokat veszekedtünk pénteken, szombaton. De nekem valahogy nagyon nem jöttek össze a dolgok, sok családi zűr és szerintem érthető, hogy kevésbé vagyok türelmes. Eddig imádott, de hétvégén teljesen kiábrándult belőlem. Mármint szeret, de nem szerelemből, én őt szerelemből szeretem és bánom, hogy sok apró dolgon így kiakadtam, de tényleg nem apró dolog van itthon ami miatt nem érzem jól magam.

Azt találtam ki, hogy találkozzunk ahogy eddig (heti 2-3x), de semmi csók, se semmi, mintha barátok lennénk. Szerintetek mennyire okos ötlet? Ha van jobb ötlet szívesen várom. Ja és jövő héten leszünk 1,5 évesek és nem lenne jó ha még egy szájra puszit se adhatnánk egymásnak, meg szülinapom is akkor lesz, meg Valentin nap is... Segítsetek hogy, hogyan lehetne visszahozni a szerelmét leghamarabb!

17/L vagyok én, ő meg 19/F


2010. febr. 4. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább beszéld meg vele a problémákat... :)


Ez a semmi csók, se semmi egy angy baromság, így csak eltaszítod magad mellől :)

2010. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb, hogy úgy csináltok, mintha barátok lennétek. Ezzel teljesen leépítenétek a kapcsolatot. Inkább találj ki új programokat, új dolgokat csináljatok együtt. Lehet, hogy csak azért nem érzi, hogy szerelmes, mert túl megszokott a kapcsolat, mindig ugyanazt csináljátok.
2010. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint most ábrándult ki belőled? Mert ez elég érdekes lenne másfél év után...

Szerintem ezzel nem sokra mész, ha úgy tesztek mintha csak barátok lennétek!

Az ilyesmin egy jó kiadós beszélgetés tud segíteni! Elmondod mit érzel, mennyire fontos neked és végig hallgatod, hogy ő hogy van ezzel stb... Lehet, hogy csak hirtelen felindulásból mondta, hogy már nem szeret!

2010. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezen a beszélgetősdin túl vagyunk. Tudom mi van benne, bennem is volt és én azért voltam így mert sehova sem mentünk. :D De neki ez vmennyire tetszik, de nem tudom, hogy tényleg jó 5let-e.
2010. febr. 4. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel már én is találkoztam, rosszul szigetel az ablak, bontsuk le a házat. Ilyenkor meg sem próbálom megérteni a nőket. Ha tényleg szeret megpróbálja majd átvészelni ezt az időszakodat, ha már kiszeretett belőled el fog hagyni. Ilyen szempontból mondjuk van értelme a dolognak, de túl sok logika akkor sincs benne.
2010. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem ez az a pont (ha már nem szeret téged szerelemből), hogy tovább kellene állnod, mert ezek a problémák a későbbiekben ismét felbukkannak, végül majd a párod fog elhagyni.
2010. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
neharagudj lányzó de ez éktelen nagy baromság amit lenyomtál.. mégogy nincs csók... ha igazán felakarod erősiteni a kapcsolatot elősöris bocsánatotkérsz a párodtól hogy oylan hülye voltál, a másik a jövőbe ne csinálj oylant és ime a szenzáció: zervezzetek jövőhétvégére egy közös progit. vagy akár vasárnaprais(holnap) menjetel el kirándulni.vagy gyúrjatok hóembert..menjetek moziba. a lényeg hogy kettesben legyetek! én drukkolok neked! --Chocky--
2010. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!