Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kedvel egy ember sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvel egy ember sem?

Figyelt kérdés
Sosem voltak barátaim. Ha próbáltam barátkozni is, mindig csak az elutasítást kaptam. De ugyanez volt párkapcsolatok terén is. Rövid idő után leléptek tőlem a fiúk is. Igaz csendes és visszahúzódóbb vagyok. A Facebookon se venne fel senki ismerősnek, ott se ír nekem senki mint másoknak. Nem vagyok egy központi ember.Az osztálytársaimhoz is csak én szólok szinte, ők maguktól meg sem próbálnak nagyon beszélni velem.
2014. dec. 31. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezünk ,gondolom te is unod a szilvesztert ,de ha gondolod beszélgethetünk :) F
2014. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#7 Én se értem, hogy az előbbiek után minek kell visszautasítani mindenkit.
2014. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyesféle voltam.És most félalkoholista vagyok.
2014. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 lucia99 ***** válasza:
Jó tudni h nem vagyok egyedül.Sajnos nekem sincsenek barátaim és csak egy embernek jut eszébe írni nekem.Nem értem a csendesebbekhez miért nem lehet közeledni.:/ én most vagyok elsős a gimiben és sajnos az általánosban a legjobb barátnőmmel az utóbbi időben elhidegültem mert más osztályba került hát ilyen a vissza húzódók sorsa :/
2014. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet sajnos :/
2014. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor te főzöd a virslit!
2014. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok sajnos... :/

23/F

2014. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Biztos kedvel valaki. :))

Mi gyikosok összetartunk. ^^

2014. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
En is veszodtem ezzel,de egy pszichologus es az evek segithet.
2015. jan. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!