Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért panaszkodnak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért panaszkodnak a lányok?

Figyelt kérdés
A kérdés igazából a ti véleményetek lenne a dologról, fiu,lány egyaránt. Szóval engem baromira dühít, hogy lassan minden lányra 10-15 fiu fog jutni egy fiunak meg vért kell izzadnia, hogy talán valaki írjon neki itt neten, nem beszéltünk akkor, hogy egy fiu mikor fog válogatni? Mit csinál ha már a 2. kapcsolata se jó eléggé? Mert nyilván sok kapcsolat kell ahhoz, hogy megtaláld a legjobbat magadnak, egy lánynak vanis bőven erre lehetősége ,de egy fiunak bekell érnie a legrosszabbal is vagy lehet egy életre egyedül marad. A másik, hogy akárki szidja a netes ismerkedést, rohadt kevesen mernek élőbe bárkihez is odamenni, és ott nemis kapcsolati szándékkal vannak a lányok, kitudja ki foglalt, vagy ki milyen 0 információ van róluk, neten meg bármit megtudhatsz. Én próbálkozom jó ideje, szerencsére sikerült 1-2 lehetőséget találni de ez a gyűlöletem félem hogy tönkreteszi az ismerkedést. Lehet ez ellen tenni valamit?
2015. jan. 1. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert ribik
2015. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Elkorcsosodott a világ.
2015. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Csajoknak semmi sem jó
2015. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"Mert nyilván sok kapcsolat kell ahhoz, hogy megtaláld a legjobbat magadnak, egy lánynak vanis bőven erre lehetősége"

Nem kell hozzá sok kapcsolat, hogy megtaláld a legjobbat, csupán önismeret, hogy tudd mit akarsz és mire van szükséged, meg igényességre, hogy megválogasd kivel jössz össze. Ez a baj veletek, inkább összejösztök olyan lányokkal is akikkel nem kéne, hogy ne legyetek egyedül, utána meg csodálkoztok, hogy nem működik a kapcsolatotok.

Meg hiába van a lányoknak kiből válogatni, amikor a legtöbb pasi egy bunkó paraszt, aki csak dugni akar, kapcsolatot nem.

2015. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen 4-es,a többit meg a porba alázzátok,és figyelembe sem veszitek,mintha ott sem lenne.

Tehát valóban a nőknek semmi sem jó sajnos,főleg manapság... :/

Semmit nem lehet sajnos tenni,az élet igazságtalan és sz*r.Ez van,el kell viselni... :/

Én meg hiába próbálkoztam akár élőbe,akár neten,mind elutasított...8 éven keresztül csináltam,aztán beleuntam teljesen.Megaláztak,kinevettek,durván visszautasítottak.Ezt kaptam eredményként,ami ráadásul rendesen le is építette az önbizalmam a nők felé...

2015. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha persze, egyáltalán nemis irok rá olyan lányokra akik nem rendesek vagy hűségesek, nálam ez alap, itt aza lényeg hogy nincs miből válogatni, mert van sok normális igen csak nekik nemjó semmise, akimr 10/7 fölötti már annyira nagy az egója hogy kb 10000 fiu rajong már érte és soha nemfog 1 választ se irni...
2015. jan. 1. 23:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nektek meg csak a választék volt rossz.Köztudott hogy a ribik mindig iŕ közel álltak a férfiakhoz.Ezek azok,akik majd megaláznak,kicsúfolnak.

És mindkét félnél vannak hibák,akkorák hogy 1 évbe telne leírni

Náltok egy nagy hiba,hogy a normális lányokat nem veszitek észre.Egy érett nő ismeri az elvárásait.Nektek is meg kell ismerni,nektek se jó ha 1 hétig nincsen sze.x.Nem?Vagy megakarjátok nézni a VB-t de valamiért nem lehet.

Összefoglalva,talán megkéne találni azt a közös pontot,hogy jól

kijöjjetek,mert egy kapcsolt folyamatos müködésben van.Nektek is vannak elvárásaitok,néha ilyen a természet.Ha meg nem megy,akkor legyél homo


Amúgy meg az "elkorcsosodott világ.Honnam tudod hogy milyfn volt a világ azelőtt?

2015. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én éppen most próbálok kikászálódni egy kapcsolatból, ahol a pasi önző és mindig annak kell lennie, amit Ő akar, konkrétan parancsolgat. Nem foglalkozik velem, csak haverozik meg szalad az anyukájához. Mennyi anyuci pici fia él a mai Világban, akik soha nem akarnak elszakadni otthonról meg a haverok, buli, fanta... Kihasználnak, aztán mehetsz a lecsóba... ennyit a mai férfiakról! Tisztelet a kivételnek, akik terveznek, van életcéljuk és szeretik a barátnőjüket!
2015. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!