Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz mérges a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz mérges a barátnőm, ha azt mondom neki "csókosom"?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem azt jelenti, amire gondolsz.
2015. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 NewFreeee ***** válasza:
57%

Mert egyrészt ez egy elég gyökér becenév a barátnődnek ami ráadásul még jól sem hangzik. Ez olyan egyébként is mintha egy kalácsnak azt mondanád, hogy muffin. De oké... Nálam szívem, drágám, életem, na meg drága egyetlen gyönyörű virágszálam, ha valamit nagyon szeretnék... Nekem sikerült kinőni az ilyen nyuszikám, sziszám, tündéjkém, hasonló dedóból. Persze most le fognak pontozni azok a lányok, akiknek macikám a palijuk, és a srácok akiknek megragadt a kreativitásuk a cicánál, de akinek nem inge ne vegye magára.


Na mindegy, egyszer majd felnősz.

De ha már mindenképp kreatív és egyedi akarsz lenni becenév terén, akkor találj ki neki valami értelmesebbet, ami legalább cseng valahogy.

2015. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

A szívem, drágám, életem semmivel sem kreatívabb, mint a cica.

Ugyanaz a sablon, csak kicsit "komolyabb".

Nagy bajok lehetnek, ha ettől tartod magad kreatívabbnak bizonyos embereknél :D

2015. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NewFreeee ***** válasza:
Nálad is nagy bajok lehetnek, mert úgy tűnik nem sikerült értelmezned a válaszomat. Egy szóval sem említettem a válaszban, hogy kreatív vagyok. Szerintem vagy igyál még egy kávét, vagy aludj még... Vagy egyszerűen csak próbálj nem ellenségesen hozzászólni valakihez, és kisebbet égsz...
2015. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Leszóltad őket, és azt írtad, kinőttél belőle. Ez arra enged következtetni, hogy kreatívabbnak, többnek tartod magad náluk.

Nem mondom, hogy igyál még kávét, hogy értelmezd a saját írásod, akkora mennyiségű koffein nem tenne jót.

2015. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cicám , tündérbogaram , r*bancom , rabszolgám , szívem , nyomim , p*násom na én ezeket szoktam használni. Probléma nem volt belőle eddig. Ne azt mond neki hogy csókosom hanem sz*posom biztos jobban tetszik majd neki. :D
2015. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NewFreeee ***** válasza:

Kinőttem belőle, túl léptem egy bizonyos szakaszt és már kreatívabbnak illetve többnek tartom magam másoknál?! Az szép... Ez a válasz is a kreativitásnak köszönhető ugyebár. Köszönjük Emese! :)

Megadod a számod cica? Olyan jó veled beszélgetni, bearanyozod a napomat.

2015. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha jól elbeszélgetünk telefonon, még a faszomat is bekaphatod.
2015. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyrészt mert a jelentése is degradáló, másrészt elég irritatív maga a szó is.
2015. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a párommal megbeszéltük a dolgot és a szopósomnak örülne. Köszönöm még egyszer!!
2015. jan. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!