Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
az van, hogy másfél éve összejöttem az exemmel, de előttem ő megismerkedett egy fiúval akiért nagyon de nagyon oda volt és már kezdett ki alakulni köztük valami, csak a srác valamivel elrontotta az egésszet és igy velem velem kezdett el ismerkedni a csaj, aztán igy összejöttünk, és amíg együtt voltunk addig is ebszéltek ők ketten meg most megtudtam a sráctol pár olyan dolgot ami hát nem nagyon testzett (semmi oylan h megcsalt vagy valami) és most 3-4 honapja szakítottunk, de még mindig szeretem az exemet nagyon...a szakítás alatt is ebszéltünk néha néha...aztán most olyan 1 honapja elkezdtünk megin ugy ebszélgetni h szinte midnennap szinte mindig ő ír rám meg minden, de most pár napja bevalotta nkm a kérdésemre hogy szerelmes ebbe a gyerekbe akivel flörtölgetett előttem, és hogy nem tudja hogy sikerült elérnie de szerelmes belé szereti őt..persze ez engem sokkolt mert még mindig nagyon oda vagyok exemért, de kiderültek dolgok megin a gyerekről ami végett a exem nem akar vele összejönni mert fél h megin átveri vagy valami de őt szereti ...és nem tudom mit csináljak, mert mostanában angyon elvagyunk az exemmel hülyéskedünk beszélgetünk elvagyunk nagyon mint akkor amikor összejöttünk de ez most más mert egy másik fiuba szerelmes és nem tudom mit csináljak..küzdjek érte és megprobaljam vissza szerezni annak ellenére hogy mást szeret vagy pedig hagyjam rájuk és hagyjam h összejöjjön azzal a másik sráccal
2015. jan. 2. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Te egy fas.z vagy. Tanulj meg fogalmazni, ne az exeden járjon az eszed.. Idióta.
2015. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:
1x már voltál pótkerék, akarsz mégegyszer az lenni ?
2015. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!