Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök szenvedek a testképe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök szenvedek a testképemtől, nem tudok mit csinálni, tönkretesz, és ez az emberi kapcsolataimra is kihat, nem tudok normális kötetlen beszélgetésre sem emiatt. Mit tehetnék, az öngyilkosságot, még drasztikusnak tartom?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 17:27
1 2
 1/12 ElnökÚr ***** válasza:
Mit mutat a testképed?
2015. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés információ. Esetleg linkelhetnél egy képet, vagy leírhatnád, hogy hány cm vagy, hány kiló, hogyan nézel ki és Te ehhez képest milyennek tartod magad, mivel vagy elégedetlen?
2015. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Talán ha részleteznéd...

Nekem pillanatnyilag elképzelésem sincs, hogy mit értesz valójában "testkép" alatt?

2015. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Attól, ahogy kinézek, ahogy látom magam, ahogy azt hiszem, hogy az emberek tekinthetnek rám, vagy majd tekinteni fognak, hogy más, hogyan ítélhet meg, stb.
2015. jan. 2. 17:31
 5/12 RRR ***** válasza:

azt hogy lexarod

vagy így megfelelsz és elfogadnak

vagy

menjenek melegebb éghajlatra

ha ezt a szemléletet magadévá teszed,nem lesz gondod

2015. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

sz@rd már le, hogy más mit gondol rólad!

Én ronda vagyok, mint a Szarvas-patikában a hánytató, de lesz@rom más véleményét, s ettől magabiztos vagyok, és egész jó partnereim vannak...

2015. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De hogyan nézel ki?:D Ezt még mindig nem írtad le.
2015. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azért nem írtam le, mert nem az a lényeg, hanem az érzet maga.
2015. jan. 2. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, lehet hogy a baj nem a "testképeddel" van!

Csak azon lehet segíteni, aki akarja is azt...

2015. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ne rinyálj már, akkor menjél el kondizni, vagy változtass az életstílusodon.
2015. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!