Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök szenvedek a testképe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök szenvedek a testképemtől, nem tudok mit csinálni, tönkretesz, és ez az emberi kapcsolataimra is kihat, nem tudok normális kötetlen beszélgetésre sem emiatt. Mit tehetnék, az öngyilkosságot, még drasztikusnak tartom?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy ha lejársz kondizni, törődsz magaddal, akkor szebbnek fogod magad látni. Az elején nekem volt egy olyan fázis hogy szerintem semmi se változott még, de a kisugárzásomon rögtön dobott. Az érzés, hogy te teszel az ellen, ami neked nem tetszik felbecsülhetetlen. Nem szabad csak keseregni, hanem nekiállni, és változtatni rajta.
2015. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Itt nem rinyálásról van szó! Én sokáig így éreztem még néha most is. Ha van kedved megbeszélhetjük hátha tudok segíteni. 16 / L
2015. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!