Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem ez a részéről egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem ez a részéről egyáltalán?

Figyelt kérdés

Párom 29éves, 2hónapja vagyunk együtt.

Tudni kell róla, hogy rettentően büszke ember, nála tipikusan érezhető a férfi önérzet...


Amikor nincsen köztünk balhé, és vita,akkor kedves, bújik, törődő, figyelmes, a csillagokat islehozná. Nagyon érződik és látszik hogy szeret.


De ha bármilyen félreértés van, Ő elvárja hogy én kérjek bocsánatot, eddig max 2x ha elismerte hogy ő a hibás.

Ma is Ő durcizott be, (pedig ő piszkált engem amire reagáltam, hogy ha nem tetszem neki ne nézzen rám) szóval ő duzzogott be és ma még nem iskeresett.

Tudom, hogy arra vár hogy én keressem, de ez így nem mehet minden balhénál.


Tudni kell, hogy ha balhé van általában én keresem Őt, de amugy mindig Ő hív Ő ír rám stb.


MIT TEGYEK?


2015. jan. 2. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:

szeretem, de nem akarom növelni az önérzetét azzal, hogy minden vita után én futok utána. De ha nem keresem meg, jön a "Neked kéne bocsánatot kérni, Te balhéztál nehogymár én keresselek"-duma...


Most ilyenkor hogy legyen elég okos az ember lánya?? :(

2015. jan. 2. 17:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Szarból nem lehet várat építeni,de erre majd rájössz.
2015. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hohhhóóó, most nézem:írt üzenetet hogy mivan velem :) Hmm...meglepő :)
2015. jan. 2. 17:53
 4/7 anonim válasza:
Az elozo parom nekem is ugyanilyen volt,.bar o egyszer sem kert bocsanatot tolem, mindig tolem varta. En tobbszor is elmonstam neki, hogy ez mennyire rosszul esik nekem. Egyszer, az egyik veszekedesunk utan nagy nehezen kibirtam es nem kerestem 2 napig, utana rajott, hogy milyen bunko volt es nagyon tepert meg mindenfelevel megprobalt kiengesztelni. Probald meg hogy megse irsz neki par napig
2015. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Si. ***** válasza:
Az en parom ugyan ez, csak ha en kozlom vele, hogy megis miert kell midnig nekem esedeznem bocsanataert, akkor kozli, hogy o mar tobbszor jott utanam, ami nem igaz. Rengeteget veszekszunk, de szeretjuk egymast. Egy eve vagyunk egyutt....
2015. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó, ugyanez van nálunk!!! ezzel a dumával!!! Hihetetlen
2015. jan. 2. 18:20
 7/7 Si. ***** válasza:
ugye? En sem ertem, amugy hogy hogy lehet ennyire buszke. Vagy hogy mi ez...
2015. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!