Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy még nem volt komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy még nem volt komoly kapcsolatom? 21/L

Figyelt kérdés
Most lettem 21. Eddig 2 fiú volt az életemben, 20 éves koromig nem igazán foglalkoztam velük, jól megvoltam nélkülük. Ez a 2 se nevezhető nagyon kapcsolatnak, mert nem egy helyen laktunk. A legutóbbitól mikor vége lett, rendesen megkaptam a magamét, ő meg jött azzal, hogy már sok nővel volt, tudja mi a normális, én még semmit nem tudok stb, stb... hozzáteszem nem tartott sokáig a dolog, szóval igazából nem nagyon tud rólam és kicsit erős ennyi alapján leírni valakit meg durva szavakkal illetni. Ennyire nincs valakiben megértés? Egy szinte kezdőtől mit vár? Ne olyanhoz hasonlítson már aki idősebb nálam és tapasztaltabb. Szerintem egy kapcsolat lényege, hogy a felek alakítják egymást, változnak jó esetben jó irányba. Nem az, hogy az első adandó összedörrenésnél dobni kell a másikat...
2015. jan. 2. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. Ismerkedünk?
2015. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem gaz. Noverem 20evesen talalta meg az igazit.

Es semmirol se volt lemaradva, ahogy te sem vagy.

Elobb utobb lesz majd valakid,akivel boldog leszel. Drukkolok

2015. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked?
2015. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. 20 éves koroming engem sem érdekelt nagyon a lányok, csak szexuálisan vonzottak, és csak a szex miatt nem láttam értelmét, hogy energiát öljek az ismerkedésbe. Májusban kezdtem el neten lányokkal beszélgetni, de mindkettővel megjártam, mert miután elérték, hogy majdnem beléjük szeressek, lepattintottak.
2015. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Froncsi ***** válasza:

Szerintem teljesen igazad van, és jól látod a lényeget.

Ismerkedj, nézz körbe a világban. Ha eddig is megvoltál kapcsolat nélkül, feleslegesen ne erőltessed, csak azért hogy elmondhassad, van valakid.

Idővel majd lesz :)

És amiket kapsz privátokat... ne higgy senkinek! xD

2015. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 To7ka ***** válasza:

Nem baj. A felfogásod nagyon szimpatikus, jó gondolatok, amit a végén leírtál!:) Még próbálj meg minél nyitottabbnak lenni, sok filmben, könyvben, sorozatban, barátok/barátnők példáján kicsit reálisabban lehet képet kapni a kapcsolatról, itt is sokat írunk róluk, vagy épp a szexuális dolgokról. Az jó, ha van benned egy nagyjából reális kép, amit elvársz a partneredtől, egy szint ami alatt már érzed, hogy nem a Te hibád, nem azért romlik el, mert Te "kezdő" vagy.

Hidd el, az nem jelent semmit, ha ez a srác már volt sok nővel, miközben Veled nem volt képes megoldani egy problémát (jó persze nem tudjuk konkrétan miről van szó). Próbálkozz érettebb srácoknál, és ismerj meg több különböző embert mielőtt kiválasztasz 1-et és hónapokat csak Vele töltesz. Nem azt mondom, hogy hülyíteni kell a srácokat, hanem legyen egy általános képed róla ki milyen, hogy viselkedik az ismerkedés alatt, kitől mit várhatsz, stb..:) De a leírásodból jó úton haladsz, a jó felfogás már megvan! Majd lesz mellé egy jó partner is!;)

2015. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de úgy beszélsz mintha nagy tapasztalatod lenne.
2015. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21 éves vagy, nincs ezzel semmi baj. Ha 40 lennél és azt mondanád nem volt még semmi komoly akkor elgondolkodna az ember.
2015. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noren1989 ***** válasza:

Nem.

25/F

2015. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!