Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ázsiai lányok terén tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai lányok terén tapasztalt férfiak?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyan férfitársak, akiknek ázsiai barátnőjük van/volt. Mi a véleményetek róluk, miben "jobbak", mint a magyarok?


Az ihlette a kérdést, hogy én azt vettem észre magamon, hogy nagyon vonzódom a japán lányokhoz, akár ha látok közülük a metrón egyet stb. Még sosem volt ázsiai barátnőm, de szerintem sokkal tisztelettudóbbak és kevésbé elszálltak, mint a magyar lányok és nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a munkámból kifolyólag (nagy valószínűséggel egy japán céghez megyek mérnöknek) Ázsiából szeretnék ismerkedni, és akár előbb utóbb ott is élni pár évet.


Nektek mi a tapasztalatotok? Normális válaszokra lennék kíváncsi! 24/F



2015. jan. 2. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Regi a kérdés nem is tudom hogy találtam ra a lényeg

Del korea! Fuu azt egyik ázsiai ország ahol a fehér pasi nagyon tombol!!! Jobban mint Japánban és talán jobban mint a szegényebb ázsiai országokban! Az viszont igaz hogy tartos kapcsolatra a koreai lányok nehezek! Mivel igen van nekik igényük

Viszont ez hozza tartozik az is hogy okosak jol képzettek viccesek de tényleg mindig nagyon csinosak szexik cukor + ugyan ugy megvesznek neked minden fele $Z@rt pl ruhak vitaminok páros ékszerek (ezüst, arany) azaz elég szépen költ rád! És qurvára gondoskodok és szórakozni nagyon jol lehet velük! Na meg szexelni

Az viszont igaz hogy ezért neked is kell tenned mert igen ott nagyon nagy a hierarchia vannak ott ugyan ugy aranyaso lányok qurvak igenytelenek meg stb! Ez minden országra igaz de nézzünk az átlagot!


Nem híznak el nagyon jol néznek ki

Oke te y leg sok ott a plasztikai műtétes! Általában ez a dupla szem héj mert aki szép az nem csinál csak aki csúnya... de a dupla szem héj az Tényleg nagyon megy! Ez meg nem is tudom talán el nézhető... (talán)

Szoval a csaj is elvár tőled jo par dolgot mert ő is simán teljesít neked bármit (ami szerintem igy fer) azaz neked is kell rá szánnod pénzt időt és energiát!

Ja meg az ázsiai barátnő is egy jo nagy státusz itt nyugaton főleg ha az egy gazdag országból jött szoval nekik is az ott státusz amiert nagyon sokan irigykednek!

De többnyire nagyon sok az ilyen prűdséf nem a lányok al hanem az embereknél! Korea társadalmilag érzelmileg kicsit fejletlenebb (persze vannak kivételek szép számmal!) és ezen könnyen lehet változtatni!

2019. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Gyönyörűek, a bőrük tisztasága!

A punciuk illata!

2021. febr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Vinkó Márton válasza:
12: "A punciuk illata", szerintem ez nem volt egy túl gusztusos válasz...
2022. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Vinkó Márton válasza:
Amúgy gyönyörűek, szép tiszta a bőrük, bájos a mosolyuk, kedves és cuki a hangjuk...
2022. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szetetem őket én is nagyon.

Az alakjuk páratlan.

2022. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!