Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem azt amit régen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem azt amit régen. Kérjek szünetet? És ha igen akkor hogyan ás mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint 1.5 éve vagyunk együtt. Az utóbbi hétvége a veszekedéssel ment el. Kisebb vitáink mindigis voltak és sajnos igen gyakran fordultak elő volt, de persze mindig kibékültünk és éreztük mennyire szeretjük egymást akárhogy és akármin is civakodtunk. Az idő elteltével az érzéseim gyengültek és már nem érzem kettőnk közt azt a kötődést mint régen, legalábbis részemről nem érzem h hiányozna pedig már egy hete nem is taliztunk. Most megkértem rá h ne találkozzunk egy darabig, mert engem nagyon megzavart a hétvégi veszekedés ami igen komolyra sikeredett. Nem tudom mi tévő legyek, nem akarom megbántani azzal, hogy nem tudom mit érzek már iránta pontosan, vagy azzal h gondolkodom a kapcsolatunkon. Ezek tudom jól nagyon rosszul esnének neki, hisz nekem se esne vmi jól ha ilyennel jönne. Félek bármit is tenni. De szakítani nem akarok, úgy érzem lehet ez vmi átmeneti érzés? Ő az első nagy szerelmem és félek tőle elszakadni de nem tudom mit érzek már. Szünetet szeretnék kérni viszont nem tudom mit mondjak neki úgy, hogy ne bántsam meg annyira, mert tudom mndenképp fájna ez neki de kiméletesen szeretném közölni, hogymost az lenne a legjobb ha szünetet tartanánk. = ( Kérlek ha voltatok hasonló helyzetbe vagy akár csak tudtok hasznos tanácsot adni írjatok! 17L
2010. febr. 4. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
ez nem az érzelem elmúlása. ez azt jelenti hogy egymáshoz szoktatok. azviszont korántsincs jól, hogy egy hétig nem taliztok. ha lapos a kapcsolatotok, vigyetek bele újitást. Menjetek el vidámparkba, szervezzetek minél több közös progit. HA lehet oylant is amin csak ti ketten vagytok és egymásra számithattok! igy újra felerősül a kötődés újra jobbak lesznek a hétköznapok! Drukkolok! --Chocky--
2010. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!