Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erre mit lehet îrni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre mit lehet îrni?

Figyelt kérdés
Mélységesen megdöbbentett hogy ezt îrta senkivel! Hàt még szép! Hónapok óta nem vagyunk együtt, àllandóan zaklat hîvosgat! Nem komplett a csaj ha pl en kerestem akkor nem tudunk szépen megegyezni, mindig vmin veszekszünk! Ha én hivtam ramnyomta a telefont stb! Semmit nem igér... Most arra gondoltam pàr napra eltünök! Nem reagàlok semmire se! Elegem van az idióta viselkedéséből!
2015. jan. 3. 09:22
 1/6 A kérdező kommentje:
az sms: Nem szexeltem hònapok òta senkivel! Aludni nem alszok! À kèsz vège meg akarok dögleni mert nem bìrom ezt! Boldog akarok lenni!!!!
2015. jan. 3. 09:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából semmit se nagyon.
2015. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te érted, hogy mi a kérdés? :D
2015. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nekifutnál újra?
2015. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre semmit.
2015. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El kell kapnod, kb ennyi a történet.
2015. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!