Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg erre a barátnőmet?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk,többször pettingeztünk már de mindig mikor a szexre kerül a sor elmegy tőle a kedvem mert szőtös a hasa,dereka,keze ..hogyan kérjem meg hogy borotválja le ?

2015. jan. 2. 01:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
BAS.ZD KI! XDDD Itt visítok,mint valami disznó.xDD Biztos,hogy a barátnőd nem egy medvedisznó-ember?XD
2015. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez király :'D
2015. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

attol fugg hogy melyik a szoros a lany vagy a fiu><

ha fiu akkor ez termeszetes

ha lany akkor valahogy huzd meg neki es kerdezd meg hogy mi ez? es akkor hatha elszegyelli magat es leborotvalja><

2015. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
,,Hogyan kérjem meg erre a barátnőmet?" Valószínű a barátnőjét.xd
2015. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem annyira mint pl a lábamon xddddddd hanem olyan alig észrevehető de engem zavar :D
2015. jan. 2. 01:39
 6/13 anonim válasza:
Tudod, a lányok is szőrösek, akármennyire is fáj és érdekes. Szimplán szólsz neki, hogy zavar, ő meg leszedi. Ennyi. De hogy ez egy olyan kapcsolatban nem működik, ahol pettingeltek már, ez kicsit érdekes.. 16/L
2015. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ha "alig észrevehető" (értsd: szőke pihék) és nem pedig sötét színű, nem csak közelről látható szőr, akkor te egy atomnagy paraszt vagy kisfiam, és meg sem érdemled a lányt, vagy pedig nem szereted eléggé ahhoz, hogy elfogadd ezzel együtt. mondom mindezt úgy, hogy nekem is pihés a hasam, karom, mert EZ NORMÁLIS.

mindemellett éretlenek is vagytok, de főleg te.

2015. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, azt majd' elfelejtettem, amennyiben tényleg alig észrevehető, akkor SEHOGY ne kérd meg rá. inkább szakíts vele és szerezz be egy guminőt, az még csak nem is pihés.
2015. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nagyon éretlen vagy. 16 éves vagyok, és engem a párom gyantázik itthon, ha éppen nem tudom a hátsó combom, vagy a jobb kezemet legyantázni. Egyszer nem szólt sohasem azért, mert szőrös voltam, pedig volt, hogy igen dús volt a lábamon, mert nem tudtam kozmetikushoz menni, gyantám meg nem volt itthon (borotvától meg kipattogok), de ha szólna sem zavarna, mert ez egy olyan dolog, amit egy párkapcsolatban meg kell beszélni, ugyanúgy, mint minden mást. :)
2015. jan. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
te egy kis köcsög vagy.Hagyd a lányt és keress magadnak fiút.
2015. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!