Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi az a külső dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az a külső dolog ami miatt nálatok egy srác már egyből elbukott (pl, kopasz, nagyon szőrös)?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha zsíros, vagy feltűnően korpás a haja, illetve az összenőtt szemöldök az, amitől dobok egy hátast!
2015. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Körülmetélt farok.
2015. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem leginkább az öltözködés szokott zavarni. Nem az hogy mennyire divatos ruhákat meg márkás cuccokat hord, hanem az amikor felvesz egy nadrágot ami nagyon bénán áll rajta pl nagyon lent van az ülepe vagy olyan színű ami egyáltalán nem passzol a felsőjéhez. Van egy kövér srác ismerősöm akin a nadrágok olyan iszonyat pocsék módon állnak hogy rossz ránézni. Hasa alatt hordja természetesen kész csoda így is hogy rámegy, na meg azt sem szeretem ha valaki egyszerű melegítőbe megy ki az utcára főleg ha olyan helyre megy ahova azért nem árt normális utcai viselet és nem otthoni szabadidős ruha.

De engem ilyen téren a legjobban az zavar ha egy srác úgy veszi fel a rövidnadrágját hogy a közepén tehát a láb belső részein sokkal feljebb áll a szára mint kívül, ettől egyenesen égnek áll a hajam, sajnos elég sok ilyet láttam, manapság.


De ugyanakkor az igénytelenség is nagy bukta nálam, ha eljön valaki velem pl randizni vagy csak sima beszélgetésre ha én megtisztelem azzal hogy normálisan jelenek meg előtte, nem kócos hajjal, meg koszos ruhákban akkor ő is adja meg nekem a tiszteletet. Jó ha ő otthon van én meg egyek hozzá pl vendégségbe akkor érthető hogy nem teszi magát rendbe mert otthon más az ember de legalább tisztálkodjon mert volt egy olyan fiú aki udvarolt nekem totál rendbe volt de egyszer átmentem hozzá spontán meglepiből én puszit akartam adni neki mert így köszöntünk és olyan szinten bűzlött hogy majdnem elhánytam magam.

Ha valakinek nagyon rövid a haja magyarul csak simán géppel lehúzza semmi fazon az nálam alapból nem előny mert szerintem egyszerűséget jellemez, nekem meg pont az jön be ha valaki egyéni és odafigyel milyen a hajviselete éppen.

De az összenőtt szemöldök is szokott zavarni, meg ha valaki szemüveges abba nincs baj, de akkor olyan keretet válasszon ami legalább jól is áll neki mert láttam egy olyan srácot akinek olyan volt a szemüvege mint egy 70 éves nagypapának ettől a hideg kiszokott rázni szinte, sőt a túlzott pattanásos arc sem jön be nekem, ha látnám hogy tesz érte mert azért észre lehet venni akkor nincs baj, a jelenlegi barátom még mindig pattanásos, igaz szegénykém hormon gyógyszert szed és ez az egyik mellékhatása de mindig megkér hogy nyomkodjam ki vagy kenjem be neki ami meg is teszek mert tudom hogy ő is megtenné és meg is teszi magáért, ilyen téren a barátom nagyon igényes.

A barátom eszméletlen sokat változott pedig nem miattam. Amikor megismertem már soványabb alkat volt jól nézett ki izmos volt. Régen megismerkedésünk előtt másfél 2 évvel volt nagyon kövér 125 kiló volt és belátta hogy így nem mehet tovább elkezdett fogyózni, jobb ruhái lettek, és egyre többet is adott magára, nem vitte túlzásba nem akart az a szépfiú adonisz lenni, csak jobban akarta érezni magát hogy ne fintorogjanak rá. Amikor megmutatta a régi képeit hát majdnem minden olyan megvolt benne amitől a falra mászok, igénytelen nadrág viselet, igénytelen felső, persze mert csak azok mentek rá annyira kövér volt szegény. Most meg olyan ruhák rá mennek amiről álmodni sem mert. Neki hihetetlen jól áll a bőrkabát, régen is akart de sosem volt a méretébe, meg egyre többször hord ingeket ami neki eszméletlen jól áll. Régen is jól álltak neki csak mind majdnem szétcsattant rajta ezért nem hordta.

2015. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az elsővel egyetértek.
2015. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha dagi, ha rondák a fogai(ezalatt nem azt értem, hogy nem szabályosak, vagy nem hófehérek, hanem ha szemmel láthatólag ápolatlanok), ha nagyon bénán öltözködik(maciruci, szandál-zokni, hasonlók), ha alacsonyabb 170cm-nél.
2015. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hálát adok a jó istennek,hogy nem olyan a barátnőm,mint a 3. válaszadó.Hamar agyvérzést kapnék.
2015. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igénytelenség(fogmosás hiánya, ahogy előttem írták, olyan pattanások az arc minden területén, amiket már egy hete ki lehetne nyomni annyira nagyok és fehérek/sárgák, összenőtt szemöldök, zsíros haj, serkenő bajuszka). És nem mondom, hogy az öltözködés olyan döntő szerepet számít, de őszintén megmondom, hogy az, akinek egyáltalán nem jön be a stílusa(szandál zokni, betűrt felsők/pedig van akinek jól áll, de nekem mégsem a zsánerem/) , úgymond 'egyből' elbukik nálam,de mint írtam az öltözködés azért nem mérvadó, tehát ha ezen kívül megfog az illető, akkor attól még nem lenne veszett ügy:)
2015. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!