Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy külső alapján ismerkedni nagyon idióta dolog?

Figyelt kérdés
Persze nekem is számít valamennyire a külső, de ha egy lánynak aranyos arca van, az nekem már bőven elég.
2014. okt. 1. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dettó
2014. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom :)
2014. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem idióta dolog, max. nem fair. De az élet nem fair. Gondolj bele, hogy amikor meglátsz valakit, akkor a külseje a legelső információ számodra. Ha már akkor nem jön be az illető, akkor igazából veszett fejsze nyele a dolog.


Nem az itt a lényeg, hogy az emberek külső alapján keresnek, és minden más irreleváns. Ez egyfajta belépő, egy legelső feltétel, aminek teljesülnie kell.


És persze nem arra gondolok itt, hogy essen hanyatt az illető tőled, amint megpillant. Csak legyél benne abban, amit ő magának el tudna képzelni.

2014. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen,az,viszont a külső az,ami először megfog,utána leszel kíváncsi az illető személyiségére.
2014. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


Rám ez egyáltalán nem igaz. Ezért sem tudok utcán ismerkedni, ahol csak a felszínt látja az ember. Én nem is szeretném, ha valaki a külsőm miatt állna le velem beszélgetni, hogy jobban megismerjen.

2014. okt. 1. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem idióta dolog, az az első információ, amit kapsz egy emberről. Az agyunk "hardwired" módon foglalkozik a külső mivoltával, nem tudja figyelmen kívül hagyni. Na jó, a nők egy kicsit lazábban veszik a külső dolgot, de a férfiak nemigazán engednek.


Amit viszont bunkóságnak tartok az a következő: tetszik valaki, de a személyisége abszolut nem hozzádillő, de azért megpróbálsz szexelni vele, mer' jó néz ki.


18/F

2014. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért, járnál egy lánnyal, aki harminc kilóval nehezebb és tíz centivel magasabb nálad?
2014. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Mondtam, hogy valamennyire nekem is számít, de nem annyira, mint az átlagnak. Egyáltalán nem vagyok válogatós.

2014. okt. 1. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

:D :D :D :D :D


Ez baromi jó. Te figyelj, akkor te is válogatsz (mert nem tetszett, amit az előbb beírtam), de figyelj már mindenki VÁLOGAT valamilyen szempontok mentén, akkor te mivel is vagy különb mint a többi? :D


Ha tehát nem tetszik egy nálad tíz centivel magasabb, harminc kilóval nehezebb nő, akkor te is külső alapján ismerkedsz. :D A magyar nyelv értelmezésére kell már csak gyúrni ezek szerint.

2014. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!