Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem átver a pasim?

Figyelt kérdés
A pasim kb 2 honapja nemigen hasznalja a sajat laptopjat, sot soha nem veszi elo. Csak az enyemet nyuzza. Meguntam es elkertem az ovet, hogy mikozbe o jatszik az enyemen, en is hadd nyomkodjam az ovet. Eloszedte bekapcsolta, es mielott atadta volna, zavart lett es elkezdett ramenni a domumentumokra. Nyilvan valamit ki akart torolni. Nem jutott el odaig, mert a gep lemerult. Es hirtelen a tolto sincs sehol......Atkutattam mar mindent, de nem talaltam meg. Gondolom eldugta. A kocsijat kellene meg atnezzem..... mi a velemenyetek? ha megtalalom, atkutatom a gepet.
2015. jan. 4. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sztem akinek nincs félteni valója az nemis fél... Közösen beszéljétek meg a dolgot, hogy nyugtasson meg, hogy semmi hűtlenségre utaló dolog, és magyarázza el nyugodtan, esetleg megis nézhetitek közösen.
2015. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek ilyen dolgok, hogy "hjaaj saját dolgok,", meg semmi közöd hozzá meg egyéb hülyeségek! Hát hogyne lenne közöm a dolgaihoz? Nekem az összes jelszava meg van, bármikor bármijébe belenézek, sőt fordítva is így van! Nekem nincs titkolnivalóm, akkor neki se legyen! A dolgaink közösek, nincs olyan, hogy Te erről meg arról nem tudhatsz meg nem mondom meg neked, mert hisztirohamom van meg titkolózós kedvem van! Ha már dugdosni kell meg titkolózni a másik előtt, ott már régen baj van! Kivétel, ha nem kellemes és aranyos dolgokkal akarja meglepni az egyik a másikat :D Viszont más esetben nincs mentség :)3 éve élek párkapcsolatban, nem sok idő, de gondolom már kiderült volna, ha a barátom ezt nem tolerálná, viszont nagyon boldogok vagyunk együtt :)

22L

2015. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Hát hogyne lenne közöm a dolgaihoz? Nekem az összes jelszava meg van, bármikor bármijébe belenézek, sőt fordítva is így van!"


Akkor te valamit nagyon felreertelmeztel. A jelszo funkcioja, hogy a tartalmat vedje, eppen ezert soha, senkinek, semmilyen korulmeny alatt nem szabad megadni. Ha szabad szoftvert hasznalnatok, es hajlandoak lennetek megtanulni rendesen szamitogepet hasznalni, akkor viszont lenne lehetoseg arra, hogy a jelszavak megosztasa nelkul adjatok egymasnak az adataitokhoz, uzeneteitekhez, stb. csak olvasasi jogot. De hat gondolom, ezt soha nem fogjatok megtenni. Igy viszont nagyon sok veszelynek vagytok kiszolgaltatva.


Egyebkent biztos lehetsz benne, hogy barmelyik pszichologus megerositene, amit mondok: egy olyan kapcsolat, ahol a feleknek nincs privat szferaja, nem egeszseges.

2015. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mivel nálunk működik és nincs baj, így gondolom egészséges! :) Egyébként meg egymástól nem védjük a cuccainkat, másnak meg nem adjuk ki jelszavunkat, mert másnak nincs köze hozzá! Erről írtam, hogy privát szféra... hülyeség! :) Csak az titkol valamit, akinek van titkolnivalója és ez lehet jó vagy rossz :D Amúgy nem szoktam ellenőrizni, sőt, néha Ő kér meg, hogy nézzem meg az üzeneteit, mert mondjuk az egyik munkatársa küldött valamit és abban mi áll, mert Ő nincs gépközelben, telefonról meg nem szeret netezni :) Gondolom ha zavarná, akkor már szólt volna :) Amúgy szóba került ez nálunk, de egyikőnket sem zavarja, sőt, így a maradék kis kételyt is eltudjuk űzni a másikból, ha esetleg felmerülne valami, ami eddig szerencsére még nem esett meg :D Nekem nincs szükségem ilyen privát szféra hülyeségre és neki sincs, ez nem értem miért lenne elfogadhatatlan :)
2015. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Csak az titkol valamit, akinek van titkolnivalója"


Akinek nincs titkolnivaloja, az nem egeszseges ember.

2015. jan. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!