Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznál?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és viszonyom van egy 34 éves férfival. Nagyon szeretem.

De mostanában észrevettem, amit eleinte nem. Olyan mintha csak a szex érdekelné, ez eleinte nem így volt. Sokkal figyelmesebb volt, sokat beszélgettünk.

De most ez úgy néz ki, hogy felhív, ír, hogy menjek.Sokszor suli után. Volt, hogy nem tudtam azonnal menni, tanulnom kellett. Másnap nagyon durva,ideges volt velem. A másik, hogy borzasztó erőszakos lett a szexben.inkább nem is részletezném. A lényeg, hogy én szeretem, de úgy érzem ő ezt kihasználja. De nem vagyok benne biztos, mert lehet attól is, hogy fáradt, sokat dolgozik stb


2015. jan. 4. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Minden pasi csak kihasznál
2015. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Aha!

Szerelmes vagy! Na ez tesz butává és naivvá!

17/L


U.i.: én is az érettebb korosztályt szeretem.

De úgy látszik nem vagy felnőve ehhez.

De ne csak bíráljak! Ne hagyd magad ugráltatni!

Legfőképpen! Probálj józanul gondolkodni! Lépj l

le!

2015. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

na ne :D


figyelj én 18 éves csajszi vagyok nekem is érettebb a pasim de nem sokkal és mondjuk nála is úgy éreztem első pár alkalommal hogy szex a fontos, de mivel együtt vagyunk már... pár éve... így ilyennel nem foglalkozom.

2015. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején csak azért volt veled kedves, hogy utána elérje, hogy bízz benne. Véget vetni nem tudom, hogy hogyan fogsz, hiszen ha durva veled, akkor a szakítás után még durvább lesz. (Feltéve ha szakítasz vele)
2015. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!