Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nagyon szabadság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon szabadság igényes?

Figyelt kérdés
nagyon szabadság igényes ezt tudtam már az elején. Most viszont megint azt mondta hogy kezdek tapadni. Nekem is kell a szabadság de viszont ragaszkodóbb típus vagyok. Hagyjam neki hogy ő keressen ha szüksége van rám?
2015. jan. 4. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen, hagyd. Hidd el, nem szeretett ki belőled, csak szüksége van levegőre. Azzal tudsz elidegeníteni ilyen embereket magad mellől, hogy nem adod meg nekik a szabadságot és szeretetnek álcázott érzelmi zsarolással magad mellé kötöd.
2015. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy másként is kellene vele viselkedned.

Attól is függ, hogy milyen vagy vele..

mert lehet, hogy a viselkedésed miatt nem igényel?

hogy látod?

2015. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de igényel mert amikor együtt vagyunk látom rajta és érzem hogy kellek neki. csak az sok hogy én mindig találkozni akarok vele ha nekem van rá időm
2015. jan. 4. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem baj, úgy a normális.

Tehát a kapcsolatotokban semmi probléma nincs?

2015. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
más probléma nincs :)
2015. jan. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!