Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom játékfüggő?

Figyelt kérdés

A párom elkezdett egy stratégiai játékot.Travian.

Ez egy háborús játék.A baj az,hogy állandóan foglalkoznia kell vele,mert amúgy nem lenne értelme játszani.Ezért örökké a gép előtt ül.Ha megyünk valahová akkor a telefonján játszik.3 hónapos a fiúnk.Az egész terhességem alatt e miatt veszekedtünk és most is.Ez a játék 1,5-2 évig is tarthat,de én nem bírom addíg.Meg gondolom utána talál majd egy másikat.:((


2008. aug. 19. 11:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Nem fogjátok elhinni, de mintha én írtam volna a kérdést. Párom hazajön a munkából este 7-kor kapok egy puszit 5-10 percet játszik a másfél éves kislányunkkal, aztán bekapcsolja a gépet, és 11-12-ig játszik úgy, hogy tudja reggel 6-kor kelnie kell a meló miatt. Másnap hallgatom, hogy milyen fáradt. Ha gép előtt ül, nem reagál a környezetére, ha nem viszek neki kaját, sz.tem éhen halna, 3-4x5 kell egy dolgot kérdeznem, vagy kérnem tőle mire meghallja és viiszkérdez, hogy tessék?, ráadásul most már felvette a játéktársát skype-ra, és közben vele is stratégiáznak. A terhességem alatt kezdte, azóta 3x indította újra a játékot. Nem veszi észre, hogy függő, és ha szóba hozom, egyből kiabál. Higgyétek el, aki ismer tudja, hogy nagyon-nagyon nyugodt, türelmes, és megértő vagyok, és próbálok pozitívan meglátni mindent. Amikor megemlítettem neki, hogy elmegyek a babával, azt mondta, hogy ha elmerem vinni, mindent megtesz hogy ne hozzám kerüljön és beállít rossz anyának. Külföldön élek gyesen a kicsivel egész nap, szóval nincs kihez forduljak. A legrosszabb, hogy mindig a tanultságával jön, hogy csak egy fodrász vagyok, ő meg közgázon végzett, vannak ismerősei stb... "Szeretem", de a szerelem akkor elmúlt amikor a TRAVIAN játék miatt összekaptunk, felhívtam az anyját, és már neki is említette, hogy el akarja venni a gyereket tőlem. Én nevelem, egész nap velem van, soha nem üvöltök a gyerekkel, főzök mosok takarítok nem vagyok trehány. Örülök, de a legjobban SAJNÁLOM, hogy nem vagyok egyedül. Olvastam itt vagy 7-8 ilyen travian vs. anyák kérdéseket és meglepő, hogy mennyien vagyunk. Kár hogy nem foglalkoznak többet ezzel a témával az meberek, pedig a kapcsolatok 40-50%-a a függőség miatt ér véget ált. a férfi részéről. Örülök, hogy leírhattam, mintha 1 mázsát nyomott volna a lelkemben. Azt mondom, ha meg tudod tenni, akkor menj el a gyerekkel, mert nem fog változni soha SOHA.
2012. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a megoldás, derítsd ki, mi a felhasználóneve és melyik szerveren van. Regisztrálj, majd beszéld le valakivel, aki erősebb nála, hogy katapultozza le a falvait, attól biztos elmegy a kedve a játéktól. Szomorú lesz, megkérded mi a baja, és te megvigasztalod.

Én is travianozok, de nem tartom magam függőnek. Sokkal jobb, mint az olyan fps-es játékok, melyek állandó figyelmet igényelnek több órán keresztül. Főleg, ha az ember gép előtt dolgozik, vagy tanul, óránként egyszer kétszer ránézhet a falvaira. Hogyha valakinek esténként több órán keresztül folyamatosan travianoznia kell, az vagy túl sokat vállalt (több szerveren is játszik), vagy iszonyat lassú az internete.

Csak zárójelben említem meg, hogy akinek túl sok faluja van, azokat külön programmal érdemes kezelni, de ez nem szabályos.

2015. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!