Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig szenvedés nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig szenvedés nekem egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Összejövök valakivel, elvagyunk, aztán szépen lassan belé szeretek, és minden kis negatív jelére azt hiszem, hogy nem szeret, bepánikolok, és rossz kedvem lesz, szenvedek. Miért lehet ez? Mit tudnék tenni ellene?

2015. jan. 5. 08:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, 23/F vagyok.
2015. jan. 5. 08:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány és rossz kommunikáció a pároddal! És túlkombinálsz dolgokat!

Dumáljárok meg ha vmi kellemetlen!

2015. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy pont most volt a tesómnak kapcsolati zűrje, mert nem beszéltek őszintén. Meséltem a páromnak és megbeszéltük, hogy mi nem fogunk trükközni, hanem szépen mindent megbeszélünk. Akkor ehet, hogy nincs is gond, csak bemesélem?
2015. jan. 5. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges!

De az hogy vki azt ígéri, hogy nem lesznek taktikázások, hazugságok az édes kevés! Mi is megbeszéltük apárommal. 2 nappal később megint féligazságokat mondott. És ennek köszönhetően szakítottam. Most megy a kínlódás nála is és nálam is!

2015. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

Nem fogadod el magad, nem vagy rendben önmagaddal.

Feküdj rá az önismeretre! Tanuld meg értékelni magadat, ismerd meg azt, aki valójában vagy! Keress pl valamilyen jó önismereti könyvet.

Ezt a cikket is ajánlom:

[link]

2015. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!