Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozzak vele vagy nem?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek es nem igazan vannak itt barataim / ismeroseim. Viszont talaltam egy fiut akibe elegge beleestem...

A helyzet az, hogy neha ugy erzem mintha egy kabat lennek neki amit csak ugy leakaszt neha.. Hogy oszinte legyek ez azert is lehet mert nem igazan van tarsasagi eletem. Ha megyek valahova mindig vele...Neki van!

Tegnap egy olyan helyzet allt elo,hogy megbeszeltem hogy munka utan hivom... felhivtam, ki volt apcsolva a teloja. majd 3 ora mulva (23.30 korul) flhivott... aludtam mar, mert munka utan faradt voltam. Mondta h sajnalja h csak ilyen keson hivott vissza de talalkozott egy haverjaval es nezett egy filmet amibe ketto kedvenc szinesze volt.

megkerdezte h masnap ( ma) tudunk e talalkozni. \En meg mondtam h igen.... Szeretnek az ellen tenni, hogy ne csak egy kabat legyek akinek mindig mindne jo... akarmikor hiv /ir nekem jo... akarcsak most... es most van szinte az elso alkalom, hogy lenne par dolgom es nem biztos hog yjo otlet lenne talalkozni vele... de annyira szeretek vele lenni.. segitsen aki erti a helyzetet... koszonom



2015. jan. 5. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad azt érezze, hogy tőle függesz, mert akkor csak kihasznál. Járj el valahova másokkal is, ne csak mindig vele. Egy kis közösségi élet sokat segíthet a te lelkeden is, meg a hozzáállásodon :) De csak egy ötlet.
2015. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat ez az....nem talalok baratokat... nincs senki mas akivel mehetnek... ezert nem is akartam part amig nincsenek barataim...de o csak jott....
2015. jan. 5. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor legyél vele sokat, csak ne azt érezze,h egy "kabát vagy" szólj ha valami nem tetszik amit csinál, beszéld meg vele, kérdezd meg, hogy ő mit érez? A párommal mi is elmondjuk egymásnak ha valami nem tetszik a másikban, és közösen változtatunk. Például régen én minden nap mondtam neki, hogy szeretem, erre tőle a válasz annyi volt, hogy az jó... és akkor elkezdtem nem mondani, nem éreztettem vele hogy nekem csak ő a fontos és ahova megy én mindig ott vagyok és láss csodát már ő mondja, hogy szeret minden elköszönésnél és van hogy meddig együtt vagyunk is. A pasikkal sokszor csak így lehet, mert (tisztelet a kivételnek) nem mindig veszik észre hogy ami most van az nem örök. Meg kell neki mutasd hogy veled jó és fontos vagy neki, nem leszel mindig ott ha füttyent. Ha este hív mikor te már alszol, akkor vagy ne vedd fel, vagy mond meg,h késő van, már aludtál, majd másnap beszéltek. Nem azt mondom, hogy ne szeresd vagy légy vele gonosz. Csak rá kell jönnie hogy nem vagy egy tárgy amit csak úgy eldob ha éppen nem kell.
2015. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyszerűen kihasznál és valószínű csajjal volt nem egy haverral filmezett...mert akkor minek kapcsolná ki a telót?

hagyad inkább vagy kérdezd meg tőle hogy lehetne e több köztetek de valószínű nem lesz max megfektet

2015. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy tudod megoldani, hogy akkor találkoztok,amikor te mondod meg, hogy ráérsz!


Tehát nyugodtan mondhatod, hogy bocs ma nem jó mégse, de holnap már jó lesz. Hogy kicsit ő alkalmazkodjon hozzád!

2015. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat rendben. De az az igazsag, hogy nem talalkozunk sokat.

Az nem lenne jo ha azt mondanam, hogy : ,,rendben akkor talalkozzunk ma, de nem sok idore, mert mas dolgom is van, amit el kell inteznem."

Es ez igaz is. Talalkozok is vele es ,,beszabalyozom" is.

Na?

2015. jan. 5. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!